Colin Trevorrow

6,1
736 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Colin Trevorrow

..mi zepsuje JP to go znajdę w tych Stanach...

Amitherei

Z przyjemnością pomogę;)

Berith7777

To jest nas trzech.

Michalq

"...w kazdym z nas inna krew,ALE JEDEN PRZYŚWIECA NAM CEL" ;)

Amitherei

http://www.filmweb.pl/news/Odkrywamy+tajemnice+%22Jurassic+World%22-105048

Szykuj się na kupno biletu do Stanów. Sądząc po najświeższych doniesieniach, będzie mu ciężko nie zepsuć takiego pomysłu na fabułę ;P

Gladka

" potwór będący genetyczną krzyżówką tyranozaura, raptora, węża i mątwy" , brzmi jak film z telewizji puls.

Romanooo

tia..jednak nie plotki..ale nie ma co osądzać, może akurat coś z tego wyjdzie?:)

Amitherei

Cofam, co napisałam - okazało się, że to były głupie plotki ^^;

Gladka

Te plotki okazuje się że jednak miały solidne podstawy -> zobaczcie ostatnią scenę ze zwiastuna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Amitherei

Nie zepsuł

Gyp

jaktaki nie znany rezyser robi kontynacje takiej trylogi ja park jurasci

użytkownik usunięty
Amitherei

Oby zrobił JW 2. Świetny reżyser.

Amitherei

Miałem spore obawy, ale w końcu mogę odetchnąć z ulgą. Dał radę.

Amitherei

I nie zepsuł :-)

nevler

Zepsuł. Chociaż i tak wyszło lepiej od poprzedniego JP.

nevler

Spier...ł po całej linii.

perun_6

Patrząc po ocenach i opiniach w internecie, na szczęście niewiele osób podziela twoje zdanie.

nevler

Mało ludzi jeszcze oglądało. Zobaczymy te oceny za rok.

perun_6

Podzielam. Film i wyrobnik trevorrow powininni dostać nuklearną malinę.

Amitherei

Spełnił obietnicę(:
Skandaliczne jest już to, że "Jurassic World" ma gorsze efekty specjalne od filmów Spielberga i Johnstona.
Jednak te dinozaury animatroniczne jedynie wspierane przez efekty specjalne robiły dużo większe wrażenie niż te w pełni wygenerowane przez komputery. Te u Spielberga i Johnstona mają ciężar (ziemia pod nimi drży), ich skóra jest pokryta łuską, porami, z ich nozdrzy wychodzi prawdziwe powietrze.
To wszystko naprawdę dodawało realizmu!

Ale nie tylko o to chodzi.
Jego film jest klęską także z artystycznego punku widzenia (bo jak wiadomo, komercyjnie poradził sobie znakomicie, niestety), a to dlatego, że odebrano głos... naukowcom.
Cokolwiek by nie mówić o filmach Spielberga, generalnie są one ostrzeżeniem przed zabawami w pana Boga. Do tego przekonującymi.
U Trevorrova takich rozstrzygań nawet nie ma, ba! nie wspomina się nawet o minionych tragediach, no bo jak po takich wydarzeniach mogło w ogóle dojść do odnowy Parku?
Ten film nie staje po żadnej ze stron, nie ma zdania, zachowuje się jak naiwne dziecko, a to Trevorrova już w żaden sposób nie tłumaczy, bo to m.in. on pisał ten idiotyczny i infantylny scenariusz.

Jest tu kilka ciekawych myśli na temat nowo wytworzonego Indominusa Rexa:
- Co on robi?
- Ocenia swoje miejsce w łańcuchu pokarmowym

albo
"Nigdy nie wychodził z klatki, nigdy nie widział nawet innego dinozaura, jedyna relacja jaką stworzył, to z prętem, który podaje mu jedzenie."

i jeszcze jedna:
"- One nie są prawdziwe!
- Jeśli myślisz, że obchodzi je to, że pochodzą z laboratorium, to się mylisz! Ich to nie obchodzi. Mają w sobie tysiące lat życia, polowań. Tym są.

No właśnie, ale są to myśli porzucone na wietrze.
Dlaczego?
Bo to myśli.
A myślenie Trevorrova nie obchodzi.
Dlatego poległ. Nie ma u niego w filmie tak inteligentnych postaci jak Alan Grant, Ellie Sattler, czy Ian Malcolm. On woli biuralistkę w szpilkach i tresera.
To się nie mogło udać.

AutorAutor

Wiesz, one w rzeczywistości nie miały łusek...

Amitherei

Teraz ma do zepsucia Star Wars IX

Amitherei

Po tym co zobaczyłem w Fallen Kingdom szukamy go wspólnie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones