Colleen Dewhurst

Colleen Rose Dewhurst

8,3
1 319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colleen Dewhurst

MAm pytanie. Jakim cudem grała w filmach z 1992 i 1993 roku jeżeli zmarłą w roku 1991??

lady_kati

To tylo moje domysły, ale mogli te filmy kręcić wczesniej, a wszelkie dalsze prace związane z tymi filmami (obróbka w studio) mogła mieć miejsce później, tak że filmy skończono produkowac w późniejszych latach...

Mettka

colleen nie zyla, kedy robiono te filmy, ale robiono je z blyskow, cos jak brandona lee w kruku:P

lady_kati

ja myśle, że te filmy dopiero w tamtym roku się ukazane, prawdopodobnie kręcil wcześniej.:)
Pozdrawiam:)

lady_kati

Rok podany obok filmu to najczęściej data premiery - która jakby sie uprzeć, może mieć miejsce nawet po dziesięciu latach od ukończenia kręcenia filmu.

lady_kati

takim cudem że może miała podpisane kontrakty n te lta i filmy tylko nie zdążyła ich nagrać niestety

lady_kati

Dokładnie !
właśnie przeglądałam jej filmografie i wybuchnęłam śmiechem kiedy zobaczyłam ,ze
grała w filmie po swojej śmierci !
Podejrzewam ,że to data premier (przy filmach) prawdopodobnei były kręcone za jej zycia, szczerze to nei wiem czy ona tam wystapiła bo ich nei oglądałam ,to tylko przypuszczenie bądz pomyłka osoby dodającej

lady_kati

Kręcili wcześniej, premiera była już po jej śmierci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones