Cory Monteith

Cory Allan-Michael Monteith

7,5
1 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cory Monteith

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-
ash4/1069943_150249761835304_579331079_n.jpg

wioletaHP

http://www.filmweb.pl/news/Cory+Monteith+z+%22Glee%22+nie+%C5%BCyje-97280 :(

kinia565

no, czytałam to, ale w linku wklejonym przeze mnie jest zaprzeczenie Cory'ego...

wioletaHP

Ja na "onet" czytałam, że nie żyje i raczej tak jest. Może ktoś sobie żarty robi?

kinia565

Boże, wszędzie o tym pisze! Na onetach, pudelkach, filmwebach i setkach innych stron. Może to jakiś żałosny ale udany, żart? Dobrze zorganizowana plotka? Nie wiem, może jestem po prostu naiwna... ale lubię tego faceta, no kurde.

wioletaHP

padało pare takich żartów ale tym razem potwierdziła policja

wioletaHP

Niestety informacja ta została potwierdzona przez oficjalne konto serialu na portalu twitter

moniaoficial

masakra :(

mikusia_161

ur. 11 maja 1982 r. w Calgary, zm. 13 lipca 2013 w Vancouver z wikipedii :(((

mikusia_161

Był związany z Leą Michele. Planowali ślub....

wioletaHP

Kurde jeśli to rawda to ciesze się niezmiernie! Lecz jeśli to żart to bardzo nieudany!

wioletaHP

Niestety, obawiam się, że ktoś robi sobie żarty. Policja w Vancouver zaświadcza, że znaleziono go martwego, agentka Cory'ego też oficjalnie potwierdziła, że nie żyje..
Wiem, ja też bym chciała, żeby to była nieprawda,,,:'(

wioletaHP

Życie jest takie kruche... Nie wiadomo co się stanie jutro. Szkoda go, całe życie przed sobą miał, był utalentowany, miał wziąć ślub... Życie robi nam różne niespodzianki.

wioletaHP

Ćpał to ma.

soniak223

To, że ktoś bierze, nie znaczy, że zasługuje na śmierć w tak młodym wieku. Zaczął brać w wieku 13 lat, jako dziecko, nie uwierzę, że to była wyłącznie jego wina.

alfa940

Ile było przypadków przećpania? Jeżeli piszesz, że zaczął w wieku 13 lat, a zmarł mając 31, to przez 18 lat zażywania narkotyków zniszczył organizm do tego stopnia, że musiało się to tak skończyć. Proste.

j_piecyk

Nie brał cały czas. Leczył się w wieku 19 lat i w kwietniu tego roku, chciał przestać.

wioletaHP

to na pewno nie jest jego profil na facebooku ;/ wystarczy zresztą popatrzeć jakie głupoty tam są w tej chwili

Cory naprawdę nie żyje :(

wioletaHP

niestety teraz to już pewne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones