Craig HornerI

7,4
499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Craig Horner

Hey. Tak się z ciekawości pytam: czy ktoś wie, czy Craig ma dziewczynę? Dużo się widzi różnych zdjęć prywatnych aktorów a z nim jakoś nie widzę.

Cathy_Salvatore

O nim ogólnie trudno znaleźć jakiekolwiek informację, a już dopiero takie czy ma dziewczynę :)

aryanna

Tego mi nie musisz mówić :]
Ale powiem szczerze, że podobają mi się takie gwiazdy, które nie gadają o sobie we wszystkich programach i magazynach. To według mnie mądra postawa. Po co cały świat ma wiedzieć co robisz, co lubisz itp.
Ale kurcze...fani są ciekawi xd

użytkownik usunięty
Cathy_Salvatore

Od czasów "Miecza Prawdy" Craig jest właśnie całkiem popularny i udziela wielu wywiadów - w końcu jest to część jego pracy przy promocji serialu. Sporo materiału z nim i z Bridget Regan można znaleźć na YT. Może akurat o dziewczynę go tam nie pytają, ale można się dowiedzieć paru rzeczy. Moim zdaniem, fakt, że nie ma go na każdej okładce, jest spowodowany raczej jego dużo mniejszą popularnością, niż świadomym wyborem :/ W końcu każda okładka to reklama, której aktor bardzo potrzebuje, żeby utrzymać się na fali.

Cathy_Salvatore

Craig od 2008 jest z Bridget Regan, swoją serialową partnerką :)

Naxel

Z kąd masz taką informację? Nigdzie raczej tego nie pisze.

Cathy_Salvatore

http://www.whosdatedwho.com/celebrities/people/dating/craig-horner.htm

Poza tym w różnych wywiadach Craig to potwierdził.

Naxel

Hola hola... Bridget tego nie zaprzecza, ale dyplomatycznie unika konkretnej odp na to pytanie. Obejrzałam mnóstwo wywiadów z nimi i w żadnym nie było konkretnych informacji, więc proszę o linka do wywiadu który daje nadzieje że będą/są razem :)

zana_p

Przyłączam się do tej prośby. Niech ktoś da jakiś wywiad albo link do wywiadu.

Naxel

Z tego co mi wiadomo i co czytalam na zagranicznych portalach to Craig ma dziewczyne ( choc nie wiem czy to aktualne). Jest nia aktorka ktora w serialu MIecz Prawdy grala Mort-Sid Denne blondynka ktora go torturowala gdyby ktos nie wiedzial :)

Cathy_Salvatore

odświeżam :D

Cathy_Salvatore

Ja bym chciał by Craig miał chłopaka. :]

StatusQuo

Szczerze to ja też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones