Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

7,5
344 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Cristiano Ronaldo

bardzo dobry czlowiek , ciezko pracujacy na treningach , dajacy z siebie zawsze 200% na boisku .niestety.dopoki on i messi beda grali zawsze kibice beda sie spierac kto jest z nich lepszy . mysle ze kiedy obydwoje zakoncza kariery tez ten temat bedzie poruszany .
messi i to zdecydowanie .
jezeli kogos zainteresuje moj post wyraze swoja opinie

pozdro!

bananowiec_100

Cristiano zelnaldo

ktos111

A co Ci jego żel przeszkadza? Laski sobie d... wypychają, a Ty mu żelu żałujesZ?

bananowiec_100

Sry ale maradona jest lepszy od Messiego

przemek1417

Inne czasy, inny futbol, cala trójka to świetni gracze

fast_ball

Maradona był najczęściej faulowanym zawodnikiem w latach-80.Nie wiem jakim cudem Maradona nie zakończył wczesniej kariery pomimo że ostre faule na nim to była codzienosc.Według mnie wtedy obrońcy byli lepsi ,bardziej agresywniejsi itp.Nie ujmując nic Messiemu i Ronaldo uważam ze Maradona był lepszy.Sam w pojedynkę doprowadził Argentyne do zdobycia MŚ.Oczywiscie Messi i Ronaldo to równiez genialni piłkarze jednak dla mnie Diego był najlepszy.Sorry za brak interpunkcji....

przemek1417

Możliwe, to naprawdę trudno ocenić, Messi z Argentyną jest... zazwyczaj słaby, rajd Maradony to legenda, ale gdyby był VAR i nie uznano by 'ręki boga" też nie wiadomo jakby było z finałem `86. Na korzyść Messiego przemawia długość bycia na topie (ponad 10 lat!) i większa ilość trofeów klubowych, Ronaldo jeszcze dłużej i jeszcze wiecej... naprawdę trudno mi jednoznacznie ocenić który jest the best:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones