Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

7,5
344 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

użytkownik usunięty

Ronaldo to ciężki do zatrzymania piłkarz gdyż wszystko robi na pełnej szybkości. Trzeba być niezwykle szybkim orientacyjnie obrońcą aby się połapać w tych zwodach Cristiano. Nadal się zastanawiam czy ten charakterystyczny rozkrok przy rzucie wolnym ma coś wspólnego z dziwnie lecącą później piłką w kierunku bramkarza...

Dudek twierdzi że to "wina" małej stópki Crisa;)

Ogólnie to dziwię się Pique, że w ten sposób próbował zatrzymać go w polu karnym, przecież musiał wiedzieć jak to się skończy...
Który to raz kiedy przez Crisa dostaje w szatni po uszach;)

Co mnie raduje najbardziej, to złotą kreską wpisany 6 kolejny raz kiedy to CR7 strzela Barcy.
No i aktualnie wyprzedza w golach Maradonę < 3 zajebista i piękna sprawa.
Szkoda że na FW tego nie widać, średnia 6,7 dla takiego piłkarza, wstyd dla tego portalu. Za żel na włosach? Za ładną twarz?
Za szczerość?
Przyznaję. Jest winny.

WhiteDemon

Żaaal.pl - przecież to forum filmowe, a nie sportowe, chociaż faktycznie za aktorstwo ma zaniżoną średnią, powinien mieć przynajmniej 9/10.

anonim7

To nie jest aktor. Ale skoro go tu umieszczono, należy go oceniać za to kim jest. A jest piłkarzem, i to znakomitym. Aktora znacznie trudniej "zmierzyć" pod względem umiejętności niż piłkarza. Dla jednej osoby ktoś może wcielić się świetnie w rolę, dla drugiego, ten sam aktor - nie. A piłkarz? Wystarczy spojrzeć na statystyki bramek Ronaldo. Od przejścia z ManU do RM nikt na świecie nie równa mu się w średniej. Można go nie lubić, nie znosić nawet, ale oceniać należałoby uczciwie. Każda ocena poniżej 8 to nieporozumienie i źle świadczy o poziomie znajomości futbolu na tym portalu. Albo inaczej, pokazuje jak osobiste animozje wpływają na jego ocenę. Bo Ci którzy dają mu niskie oceny doskonale wiedzą że robią niesłusznie;)

Czyżby znów braciszek? Mam nadzieję.

WhiteDemon

a cie to kto hehe. sumie Krycha to dobry aktor, ale też laluś z ogolonymi nogami

anonim7

Gdzie Ty mu tam na giry spoglądasz, na piłkę jak nią drybluje masz patrzeć;)

WhiteDemon

Nie nie można, trzeba patrzeć jak Messi sie bawi z innymi ;d

anonim7

Taaak, wybornie się ostatnio bawił na CN, do dziś go podobno szukają;)

WhiteDemon

hehe chyba nie chcesz żebym był nie miły więc nie wspominaj o tym lepiej :)

anonim7

Tu Cię boli;)

WhiteDemon

dobra idę sobie bo nie mamy o czym gadać -,-

anonim7

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/02/8d66d72b48deaa2505757d298daaadc8_o riginal.jpg?1361917123

;) Z tego nie mogę.

WhiteDemon

Że robili zdięcia?

anonim7

Nie, że robili zdjęcia CR7 w chwili jego triumfu na ich własnym stadionie...

Bobby Charlton: "Cristiano jest najlepszy

Reporter: Co Pan myśli o obecnej drużynie Realu?

BC: Klub i piłkarze mają świetną opinię. Ale jeden się wyróżnia – Cristiano Ronaldo. Muszę podkreślić, że nigdy nie chciałem się go pozbywać z Old Trafford. Pojawiła się jednak szansa odejścia do Madrytu i to on chciał tam pójść. Powiedział, że chce być najlepszym piłkarzem na świecie i nim jest. Musimy znaleźć sposób na powstrzymanie go.

Reporter: Co jeszcze może Pan powiedzieć o Cristiano?

BC: Kiedy widzisz go w akcji, wiesz, że pierwszą myślą, która pojawia się w jego głowie, kiedy dostaje piłkę, jest: „Mogę strzelić bramkę!”. O niczym innym nie myśli. Ktoś mógłby pomyśleć, że koledzy uważają go za egoistę, ale z Cristiano sprawa ma się inaczej. On po prostu kocha strzelać gole i teraz zdobywa ich mnóstwo każdego tygodnia."

Piękne.

WhiteDemon

No robili zdięcia, ludzie w tych czasach to jednak debile i hipokryci bez honoru, ale Cristiano też jest hipokrytą, mówił, że nigdy nie opuści ManU, ale jednak zrobił to, a potem nagle powiedział, że gra w Realu była jego największym marzeniem z dzieciństwa blabla, ciekawe.

anonim7

Nieprawda, Real od zawsze był marzeniem docelowym Ronaldo jak każdego dzieciaka z Portugalii czy Hiszpanii. Nawet kiedy grał w Anglii. Ludzie z ManU o tym mówili i mówią cały czas. Bardzo cieszył się że gra w ManU, uwielbiał tam grać, wie jak wiele zawdzięcza im i Fergusonowi i do dziś to podkreśla. Ale nigdy nie ukrywał że Real Madryt to klub jego marzeń z dzieciństwa. Nie widzę tutaj żadnego rozdźwięku. Bramki przeciwko ManU też nie celebrował tak jak to ma w zwyczaju;)
Ludzie na forach sie dziś dziwią co tak Ci z ManU 'liżą dupę" Ronaldo i na odwrót, co tak sobie słodzą. Otóż to nie jest słodzenie, oni mają do niego a on do nich szacunek. Kochają go nadal, mimo że to "wróg" teraz. Ale to wiedzą Ci co siedzą głębiej w temacie CR...;)

WhiteDemon

hehehe zobacz to Ty :P

http://dlmedia.indiatimes.in/imageserve/0ddv6vg1Dxbhp/650x.jpg?center=0.5,0&back ground=000000

anonim7

Ni cholerę do mnie nie podobna, ja jestem blondi;)

Niech to szlag, mam konkurencję;P Irina musi się nas bać, heh.

WhiteDemon

Hehe ta bardziej podobna http://dlmedia.indiatimes.in/imageserve/05isdQj04Gdx4/650x.jpg?fit=scale&backgro und=000000

A Irina jest średnia z wyglądu, ma karpie wary obciągary i w ogóle coś z nią nie tak, na ulicy w Polsce można spotkać dużo ładniejsze dziewczyny.

anonim7

Już prędzej;)

Irina średnia z wyglądu?! Wiesz co, Wy tak chłopaki gadacie ogólnie na nią, a jakby przyszło co do czego to każdy by za nią pobiegł...Jestem kobitą i mimo to umiem przyznać, że Irina jest przepiękna. Te usta ma może duże, ale chyba naturalne, tak jak Angelina Jolie;) Oglądałam jej foty i nawet bez makijażu wyglądała bardzo dobrze. Czego nie można powiedzieć o większości modelek czy aktorek...
Ale po prawdzie ta sama zasada tyczy się Crisa, od groma kobiet teraz twierdzi że im się niby nie podoba, że taki laluś, a jakby do takiej posłodził to prawie każda co tak gada by zmiękła.

Zagadka dla Ciebie: Kto powiedział że chętnie płaciłby za przyjemność oglądania gry Cristiano Ronaldo?

WhiteDemon

Irina to moim zdaniem nic specjalnego, przecież taki wyżelowany fircyk jak boski Cristiano jest ładniejszy od niej i mógłby mieć ładniejszą dziewczynę.
Może jakby posłodził to by zmiękła i mu dała, ale jest sporo dziewczyn co się z lalusiem ładniejszym od nich u boku nie pokażą, bo to dla nich upokarzające :)
Z tego co pamiętam, to Messi mówił, że zapłaciłby za oglądanie gry Cr. ale nie Jestem pewien czy użył słowa chętnie :) Swoją drogą to trochę głupie bo wystarczy nagrać jakiś mecz i go potem odtworzyć, nie trzeba od razu nikomu płacić.

anonim7

Tak, to był Messi:) i chciał chyba przez to powiedzieć, jak bardzo podoba mu się gra CR7...
Tu się absolutnie zgadzam z Messim, hah.

anonim7

Upokarzające? A mówił Ci ktoś że ludzi się nie klasyfikuje i nie ocenia po wyglądzie? ;)
Zresztą, szczerze wierzę że Ronaldo jest jeszcze ładniejszy w środku niż na zewnątrz, więc w sumie akurat Crisa możesz sobie oceniać po wyglądzie, hah;P

PS. Poznajesz tych dwóch?
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/554891_535136039841942_17 03367950_n.jpg
:)

WhiteDemon

Może nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, ale i tak każdy to robi. Na zdięciu jest Diego Maradona i Cristiano Ronaldo junior, który jest podobny to matki jak dwie krople wody.

anonim7

Masz rację. I faktycznie ta babka to chyba matka CR juniora, właśnie na tej foci zauważyłam podobieństwo...
Ale z taty też ma bardzo dużo;)

WhiteDemon

Niee, wydaje się, dlatego, że matka tak samo jak Cristiano ma kręcone włosy i ciemne oczy, Cristiano dobrze sobie dobrał matkę, żeby syn był do niego podobny, ciekawe ile mu zajęły czasu poszukiwania, matka ma ciemniejszą karnację od Cr, mały tak samo, tu się wydało, do kogo mały jest podobny.

anonim7

Jakie poszukiwania, Anonim;) jesteś jednym z tych którzy wierzą w spiskową teorię że Ronaldo wybrał ją sobie spośród tysięcy kandydatek z katalogu?
Proszę Cię, nie rozśmieszaj mnieXD

WhiteDemon

Nie wiem z pośród ilu, ale pewne jest, że taki super doskonale precyzyjny człowiek nie wpadłby z jakąś laską, jeszcze która przypadkiem jest podobna do niego, to i wiadomo, że dziecko będzie podobne, zapłacił jej za zrzeczenie się praw do dziecka i milczenie, i teraz może pielęgnować spokojnie bez obaw swój aktualny związek bez obaw, że coś się nie ułoży bo i tak ma podobnego do siebie syna, i nie musi się starać o następne dziecko, to szczyt megalomanii Cristiano, ale przyznam, że całkiem inteligentnie wykonany plan, być może też tak zrobię, bo w tych czasach kobiety to straszne k**rwy i tylko na kasę patrzą.

anonim7

jesteś niereformowalny naprawdę;)
Ale cóż, skoro wierzysz w wiele kosmicznych bzdur, jakie napisano o Cristiano, to łatwo zrozumieć, że w Twoich oczach Ronaldo musi być jakimś oderwanym od rzeczywistości kosmitą;P
Wieloletnie obserwacje nad jego osobą pozwalają mi stwierdzić że to nie jest człowiek tak wyrachowany. Wręcz przeciwnie, to człowiek naiwny jak dziecko, prostolinijny, z sercem na dłoni. No ale co ja Cię będę przekonywać, jak Ty już wyrok wydałeś, nie jestem Stevek S. głową muru Twej niechęci nie przebije;)
Yyy, i ona według Ciebie jest tak doskonale piękna??
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25505/skan_meksyk_512.jpeg
Bo według mnie to CR jest jakieś 25 razy atrakcyjniejszy fizycznie od niej, mimo że on to dziad a ona kobieta...Nie jest jakąś oszałamiającą pięknością, a taką według twoich słów jakąś surogatkę sobie powinien wybrać;) Jakieś podobieństwo się znajdzie, no i w małym widać trochę "jej", ale bez przesady. Cr Junior podejrzewam jest niestety wpadką, z różnych źródeł można wyciągnąć różne wnioski. Ale najprawdopodobniej ona tego dziecka nie chciała. A skoro wyniuchali że Ronaldo "magicznie "wyciekło z konta 25 mln euro to podejrzewam że prawdziwa może być hipoteza że go zwyczajnie zaszantażowała, że dziecko usunie jak jej nie zapłaci. I to się trzyma kupy, bo nie widzę innej przyczyny dlaczego Crisiu miałby odbierać matce prawa do dziecka. A jeśli szantażowała że usunie jego dziecko to podejrzewam że się wściekł i nie chce żeby mały miał matkę która chciała się go pozbyć. To potrafię zrozumieć.

WhiteDemon

Głupia teoria :) Ta murzynka w ogóle nie jest w typie Krychy, puknął ją tylko dlatego, że jest do niego podobna, poza tym znali się trochę wcześniej zanim zaszła w ciąże i nikt o niej nie wiedział, dziwne nie? Krycha to niezły narcyz, muszę mu to przyznać.

anonim7

Cóż, nie uważam żeby moja terapia była głupia, a bardzo prawdopodobna. No i sobie przeczysz, przecież twierdzisz że Cr to narcyz, czemu więc miałby uważać że ona jest do niego podobna? ;) Narcyze uważają że są przepiękni. Ona idąc tym tokiem myślenia musiałaby być według Cr przepiękna;) A o ile mi wiadomo Cris za ideał zawsze uważał Angelinę Jolie i zazdrościł Pittowi że ma tak cudną kobietę;)

WhiteDemon

Nie rozumiesz, puknął ją bo chciał, żeby jego dziecko było do niego podobne, jak nie pójdzie z wyglądu w niego, to w matkę, która tak samo ma ciemne oczy, włosy też ciemne i kręcone i ciemną karnacje, to pewnik, że dziecko będzie podobne. Angelina kiedyś była ładniejsza, teraz jest strasznie sztuczna i żylasta, i chora ponoć psychicznie, kiedyś była największą dziwką w hollywood, ale dorwała Brada, adoptowała trochę dzieci i mówi się o niej w samych superlatywach :)

anonim7

Mamy niestety kompletnie inne zapatrywania, nie dogadamy się w tej sprawie;)
W sumie nie ma sensu, może kiedyś Cr powie jak było. Chociaż podejrzewam że nie. Nikt zresztą nie lubi rozpamiętywać rzeczy smutnych. Trzymam się swojego zdania i twierdzę że skoro CR oddzielił matkę od syna to musiał mieć BARDZO POWAŻNY POWÓD. A szantaż w stylu: Jak mi nie zapłacisz góry siana to ja sobie Twoje dziecko wyskrobię" podpada pod paragraf bardzo poważnego powodu...To byłoby prawdopodobne. Ronaldo nie jest człowiekiem mściwym, ale są rzeczy których się nie wybacza.


A takich jak ona jest Portorykanek miliony. Przeciętna.

WhiteDemon

Jak chciała zrobić skrobankę to zawsze można poinformować odpowiednie środki, które by odpowiednio zareagowały, zainterweniowały i ukarały ją.
Cóż, jedno jest pewne, kobiety to szmaty :)

anonim7

Widocznie wolał to załatwić "polubownie" bez afiszowania się światu.
Kasę wydał, ale jemu odrobić teraz to łatwo, jakiś rok harówki w klubie + za reklamy to się zwróciło. Dobrze ze dla niego dziecko ważniejsze.
Ale nie widzisz jakie to przykre? Ronaldo nie lubi opowiadać o sprawach prywatnych. Nie lubi opowiadać że jego ojciec chlał a brat ćpał. Dlatego bardzo mało osób o tym wie. Dla niego pewne tematy są tabu. I ma do tego prawo.

Nie wszystkie, kochany. Nie wszystkie. Równie dobrze można powiedzieć że faceci to świnie;)

WhiteDemon

No jak nie ma się czym chwalić, to lepiej o tym nie mówić.
Świnie? Niee, świnie nie, świnki ;p

anonim7

;P
Trójka moich kumpel które złożyło pozew o alimenty, bo ich faceci zaraz po tym jak urodziły dzieci je olali ciepłym moczem, nie zajmowali się dzieckiem ani przez godzinę, nie mają ochoty na nie patrzeć i nie chcą łożyć chociażby na pieluszki dla maleństw by się z Tobą nie zgodziło.

WhiteDemon

Może i by się nie zgodziły, ale zapewne one tez się do tego przyczyniły, że ci kolesie je olali, nie można tak po prostu powiedzieć, że tamci są źli bo je zostawili, każdy medal ma dwie strony :)

anonim7

Taaa...

anonim7

Cris mówi że chciałby mieć więcej dzieci.

WhiteDemon

Niewykluczone, stać go to niech ma ;p

anonim7

"ale Cristiano też jest hipokrytą, mówił, że nigdy nie opuści ManU, ale jednak zrobił to, a potem nagle powiedział, że gra w Realu była jego największym marzeniem z dzieciństwa blabla, ciekawe."

A, i co do tego tutaj, jak nie chcesz mnie słuchać, to posłuchaj Gary'ego Neville'a;)

" W wywiadzie dla TalkSport Neville powiedział, że tym, co podsyca jego wiarę w możliwość powrotu CR7, jest jego sentyment do czasów spędzonych w Manchesterze.

– Niewielu zawodników, którzy opuściliby United, mówiąc, że tego chcą, nadal byłoby tak świetnie przyjmowanych. Mimo wszystko zawsze było wiadomo, że jego marzeniem jest gra dla Realu Madryt.

– Nie jest tajemnicą, że tęskni za bezpieczeństwem, stabilnością i przyjaźnią, które miał w Manchesterze. Przyjęcie zgotowane mu tamtej nocy było dla niego wyjątkowe.

– Zapomnijmy o Manchesterze United. Myślę, że z punktu widzenia brytyjskiego futbolu, możliwość posiadania Ronaldo z powrotem w Premier League byłaby wielkim sprawą dla wszystkich, bo oglądanie go, czy to u siebie, czy na wyjeździe, to przyjemność."

THIS.

WhiteDemon

Gary Neville prawdę Ci powie ;>

anonim7

Heh;)

Rozwalił mnie SAF, kiedy pytali go o to jak zneutralizować CR7:
" Mam plan, jak go zatrzymać! Nazywa się maczeta. Mam też plan B: karabin maszynowy."
Fergie to jajcarz pierwszej wody:)

WhiteDemon

Niech Saf kupi Aschley Cole'a, zawsze wyłączał Cr z gry, finale Ligi mistrzów Cr poprosił SAF o grę na drugiej stronie, żeby nie mieć z Colem do czynienia, mógłby też kupić tańszego Bronowickiego, który wyłączył Cr z gry w eliminacjach do Euro 2008 :) Najlepiej obu na obie strony boiska.

anonim7

Cóż, od tego czasu upłynęło sporo wody, ciekawe jakby to teraz wyglądało, gdyby mogło:)

anonim7

Kuszczak o Ronaldo:

"Kilka lat z nim grałem i wiem, że ma całą gamę zagrań – uderza z dystansu, z bliska i robi to, czego bramkarz nie lubi najbardziej, czyli potrafi strzelić mu po krótkim rogu. Zmora każdego golkipera."

Kuszczak zwraca uwagę na strzały Ronaldo ze stałych fragmentów gry. - "Niesamowite ma te uderzenia. Nie dość, że piłka leci szybko, to jeszcze lubi zmieniać tor lotu. Można powiedzieć, że dla bramkarza sukcesem jest, jeśli w ogóle ją odbije. O łapaniu nawet nie wspominam" - twierdzi.
Były bramkarz "Czerwonych Diabłow" uważa, że medialny wizerunek Portugalczyka jest fałszywy.
- Podejrzewam, że niekiedy zachowując się w taki a nie inny sposób, broni swojej prywatności - tłumaczy Kuszczak i dodaje, że on zna Ronaldo z innej strony: "pomocnego i chętnego do żartów".

O.

WhiteDemon

I co z tego? :P

anonim7

"Kuszczak i dodaje, że on zna Ronaldo z innej strony: "pomocnego i chętnego do żartów".
Dla Ciebie to powinna być najważniejsza informacja;)


Teraz Maradona o Crisie:
"- Cristiano zawsze był fenomenem, tak było kiedy grał jeszcze w Manchesterze, tak jest też teraz w Realu. Oglądałem go na żywo w sobotę w "El Clasico" i muszę przyznać, że z bliska wygląda na jeszcze większego, jest gigantyczny. Przeciwko United dużo będzie zależeć właśnie od niego - tłumaczy Maradona".


Bardzo podobały mi się gesty Crisa na OT, pierwszy raz widziałam jak przeprasza za strzelenie komuś bramki... Oraz
przyjęcie przez kibiców. Najlepszym świadectwem przywitanie CR na stadionie Manchesteru United. Spiker wyczytał jego nazwisko na końcu, ze słowami "Witaj z powrotem Siódemko, Cristiano Ronaldo!" Za nim zrobił to cały stadion. To się nazywa szacunek:) Oni dobrze go znają, grał tam 6 lat a chociaż formalnie jest teraz "wrogiem' wciąż go kochają.
Tak nie traktuje się arogantów;) Inna rzecz że chcieli go tym uśpić, co im się prawie udało, heh.
Niemądrzy w Hiszpanii klną na Cr, obrażają non stop, gwiżdżą buczą i laserami walą po oczach. To nic nie pomaga, więcej. Cris się wścieka i robi pogromy, potem się dziwią że na CN strzela teraz więcej niż na SB...On się żywi nienawiścią, wszystkie swoje atuty wystawia na stół gdy wokół same ciernie ;)A wystarczy go utulić, zaśpiewać coś słodkiego a Crisiu jak małe dziecko się uspokaja. To było na OT widać, nie wiedział co ze sobą zrobić wręcz, heh. Inna rzecz, że krycie potrojone;) obudził się dopiero w końcówce, rychło w czas... Ale jestem wściekła na Naniego, to było głupie i nieodpowiedzialne. Po co tak wyciagał tę girę, można było podyktowąc to czerwo. Osłabił swoją drużynę i teraz każdy antymadridistas zarzuca że sędzia kebab sprzedał mecz. A guzik. Gdyby Pepe albo Ramos zrobili to co Nani też by wylecieli z hukiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones