Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

7,5
344 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Cristiano Ronaldo

bo mu zazdroszczą, a prawda jest taka, że C. Ronaldo jest piłkarskim geniuszem

Immortal_Stasin

Prawda. Co do zazdrości.
Co do tego geniuszu...
Hm.
W każdym razie, blisko mu do tego;)
Szkoda tylko, że w meczach swej reprezentacji zawodzi.

WhiteDemon

no tak, słyszałem też fale krytyki na temat gry CR7 we wczorajszym meczu, niektórzy chyba zapominają, że to tylko człowiek i jak każdy, może mieć gorszy dzień xd

Immortal_Stasin

Dokładnie.
Niektórym się wydaje, że to kurde maszyna;)

Immortal_Stasin

Zgadzam się, ale mam wielką nadzieję, że w następnym meczu zamknie usta krytykom.

skuter1998

hmm gra naprawdę super ale wydaje mi się że on jest lekko nie do zniesienia prywatnie, po prostu przerośnięte ego ma :) :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Ja byłam na treningu i on podchodził do ludzi uśmiechał się i mówił dziękuję z takim słodkim akcentem. Wydawał się naprawdę miły.

skuter1998

może jest... on podobno ma jazdy, jak się wkurzy to jest niemiły :) ale hmm ja też takiego coś mam więc luz...
nie znam go więc się za bardzo wypowiedzieć nie mogę, ale gra świetnie :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Szkoda mi się go zrobiło gdy Portugalia odpadła z euro... miałam wrażenie, że gdy kamera dała jego zbliżenie, powiedział po portugalsku: "to niesprawiedliwe Jezu" i mimo, że z całego serca kibicowałam i kibicuję Hiszpanom, muszę przyznać, że na finał zasłużyła Portugalia, nawet jeśli Ronaldo zmarnował kilka szans na gola:)

Lili89

on coś takiego mówił w stylu "niebywałe, niebywałe"

Schizofrenik_XXI_wieku

może to też mówił:P w ogóle strasznie się wtedy rozgadał :D

Lili89

Zgadzam się.
W ogóle Portugalia grała piękny futbol.
Uwielbiam ich mecze, bo zawsze są emocjonujące na maksa.
Strasznie było mi ich żal, że odpadli w półfinałach.
Te karne to był istny dopust boży...
Zasługiwali na finał. To była jedyna drużyna, która była w stanie zawstrzymać La Furia Roje:(
Chyba nie zapomnę tej miny Alvesa gdy podchodził do strzału:(
Powiedziałam sobie, że nie uja nie będę ryczeć, ale jak zobaczyłam płaczącego Coentrao, to nie wytrzymałam.
A po CR7 też było widać, że nie może w to uwierzyć.
Gorzka lekcja. Niemniej, ja im biję brawa.
Tak odpaść to piękna sprawa, nie jak wczoraj Włochy, którzy z całym szacunkiem, zagrali jak cielęta:(

WhiteDemon

Sporo można powiedzieć o Cristiano, ale jest jedna rzecz, która mnie w nim zachwyca i dla której oglądam jego mecze- ten jego "taniec" z piłką... jak już się do piłki dorwie to nie dość, że zapierdziela jak mały samochodzik to jeszcze potrafi w międzyczasie zrobić sporo trików:P Ktoś kiedyś wyliczył, że CR robi 13 zwodów w 8 sekund i to gdy się nie spieszy:p w takich chwilach przeciwnikowi pozostaje stanąć i poczekać, aż się facet potknie, albo dobrowolnie odda piłkę :P
Co do finału euro, to ja się popłakałam, przy drugim golu, a po czwartym to już ledwo telewizor widziałam bo ryczałam jak tralala... szczerze mówiąc, po meczu z Portugalią nie spodziewałam się, że moje Hiszpaniątka wygrają z Włochami...nie wiem jak oni tego dokonali ale ten mecz był piękny :)

Lili89

Ten mecz był najbardziej jednostronnym finałem jaki widziałem, założę się, że Niemcy stawili by większy opór, oni zawsze grają do końca. Z resztą to Portugalia powinna zagrać w finale, jako jedyna z drużyn, które przeszły do półfinałów nie ma na koncie tytułu mistrza Europy... szkoda, że zabrakło im kilku centymetrów w karnych.

Immortal_Stasin

Co do finału, masz rację był jednostronny. Po drugiej bramce Włosi się ewidentnie poddali, dlatego to zwycięstwo Hiszpanów, nie smakuje tak jak powinno w moim przypadku ( choć i tak się cieszę). Mimo mojej bezgranicznej miłości do La Furia Roja, mam nadzieję, że następnym razem Portugalia dotrze do finału i dorobi się tytułu Mistrza Europy ;) zasługują na to :)

Immortal_Stasin

To prawda, przecież Hiszpanie poskładali Włochów.
W sumie jestem zła, bo wbrew temu co nawijał Szpakowski Włosi wcale się nie starali.
Balotelli zginął w tłumie:(

I zgadzam się absolutnie, Portugalia zasługiwała na Mistrzostwo.
Cholera jasna, byli tak blisko.
Strasznie mi było przykro, że tak to się skończyło.
Przynajmniej, że decydująco przegrali z Mistrzem Europy i Świata;) i to jeszcze w karnych, hyhy.
To też świadczy o wielkiej klasie drużyny Paulo Bento...

Lili89

Gdzieś czytałam taką ciekawostkę, że CR7 ( oczywiście na króciutkich dystansach;) potrafi rozwinąć prędkość do 45 km na godzinę..
Szok.

WhiteDemon

Może za młodu gonił autobusy? W Końcu nie od zawsze miał garaż pełen wypasionych aut :D
Niech sobie mówią, że koleś jest ciotowaty, chamski, egoistyczny, lalusiowaty i Bóg wie co jeszcze. Nie rozumiem również całej tej afery z żelem, nie trzeba zbyt długo liczyć, żeby policzyć piłkarzy, którzy żelu nie używają- praktycznie każdy ma coś na łbie i nie ma halo, a do C-Rona się przyczepili jak... mucha do żelu...O.o
Facet ma talent, gra już ładne parę lat i nadal jest w formie, wiadomo, raz jest lepiej, raz gorzej, ale zawsze jakoś mu idzie;) trudno oczekiwać, że jak 11 gości biega po boisku to bedą robić tło, a Ronaldo będzie bronił, podawał, odbierał, wbijał gole i może jeszcze tańczył, śpiewał i sędziował :P Jedyne za co mam do niego żal to wymuszanie fauli, choc wydaje mi sie, że zaczęło mu to przechodzić, bez udawania nieźle poobijany schodzi z boiska :P
Drażnią mnie ludzie, którzy kibicują Ronaldo (tak, są tacy- sama byłam rozdarta podczas meczu z Hiszpanią) dopóki dokonuje cudów na boisku, gdy ma słabszy mecz (czytaj: bez gola) jak z Hiszpanią na przykład to rzucaja tekstami w stylu "no i czym się ci ludzie tak zachwycają? przecież on nawet gola wbić nie umie, do d*** ten Ronaldo"- ogarnijcie się: Ronaldo to nie cała drużyna, pokrytykujcie sobie innych, z tym, że pewnie nawet nie kojarzycie z kim on gra...:P

Lili89

Za młodu to on pchał za karę kontener, zwany Ferrari;) a dzieciaki się z niego śmiały i mu dokuczały. A Kryśka pewnego razu im powiedziała, że pewnego dnia to on się będzie śmiał, bo takie Ferrari kiedyś będzie miał;)
Sprawdziło się:)

O, tu CR7 sam o tym mówi:
http://www.youtube.com/watch?v=jAVxVJvBBSA - 9:17
:)))

Co do udawania fauli...
No cóż, widziałam jeden przypadek kiedy faktycznie udawał, było to widoczne aż nadto...
A tak to sądzę, że raczej nie musi udawać, połowa boiska by mu te nogi z chęcią z tyłka powrywała, także..;)

A na maksa śmieszyło mnie, kiedy wszyscy jojczyli:
OOjesuuu, 5 meczy i Ronaldo ani jednego gola nie strzelił!! Ronaldo traci formęęę...
Ja pierdziulę, ludzie to po prostu czasem są dobijający;)

WhiteDemon

Haha:D nie wiedziałam o tym kontenerze :D tak, z tym marudzeniem, że Ronaldo traci formę to ja mam niezły ubaw :P ja się zastanawiam, według jakich kategorii niektórych dziennikarzy i komentatorów sportowych dopuszczono do głosu bo ciężko sie u nich doszukać obiektywizmu :)

Lili89

Ostatnio mnie Szpakowski dobił powtarzaniem po 50 razy te Larocha i Larocha...
Chyba każdego zresztą;)
Ale tym textem mnie rozśmieszył:
"Iniesta już rozpędza swoją larochę" hehe.
Jakoś mi się to śmiesznie kojarzyXD

PS. Ogólnie wkurza mnie, że właśnie C.R. jest tak stereotypowo postrzegany, jak taki plejboj który nie umie jednego zdania sklecić.i myśli tylko o czubku własnego nosa.
A te wywiady pokazują coś wręcz odwrotnego.
Ronaldo wypowiada się bardzo dojrzale i to co mówi ma sens.
Podobało mi się, jak reporter zapytał go o relacje z kobietami, że niektóre byłe nie wypowiadały się o nim zbyt pochlebnie.
I zaskoczył mnie, myślałam że będzie się jakoś tak bronić, czy w odwecie coś tam na nie (np. Hiltonkę;) powiedzieć niestosownego.
A on nie. Stwierdził tylko, że żyjemy w niesprawiedliwym świecie. Ale musimy sobie z tym jakoś radzić.

To było ładne, i takie w porządku.
I prędzej mu uwierzę, niż takiej Hiltonce, która po nim jedzie pewnie dlatego że pokapował, jakie to w istocie puste dziewczę - to i ją zostawił;) i się mści opowiadając o nim jakieś bzdury.

WhiteDemon

Masz rację, też zauważyłam, że on potrafi coś sensownego w wywiadach powiedzieć. Z tym, że jak powie coś sensownego to ludzie po nim jadą, że się mądrzy, ściemnia, robi z siebie nie wiadomo co itd., A gdy chlapnie coś głupiego przez przypadek, to też po nim jadą, że nawet jednego konkretnego zdania nie skleci, że tyle razy dostał piłką w łeb, że mózg mu się zlasował, że mu żel zaszkodził itd. W każdym razie nigdy nie jest dobrze :P

Co do dziewczyn Ronaldo to ciężko się wypowiedzieć... gustu to on niestety nie ma. Ja rozumiem, że taka moda, iż piłkarz prowadza się z modelką, ale weźmy pod uwagę taką Irinę, ciężko znaleźć w necie zdjęcie na którym byłaby ubrana, chyba nie ma na świecie człowieka, który by jej tyłka nie widział, może sobie być sławna, piękna i bogata, ale gdy na nią patrzę widzę dziewczynę, która się szmaci, różnica jest taka, że rozbiera się dla magazynów uznawanych za eleganckie, prestiżowe, itp., ale przez to co robi straciła u mnie wiele- no ale nie ja planuje brać z nią ślub :p
Dzis na Pudelku widziałam foty Iriny I Cristiano z wakacji, w tym jej fotke z Juniorem- odniosłam wrażenie, że ostatnią rzeczą, która ją interesuje jest to dziecko, zajmuje się nim bo musi, bo nie chce wkurzyć Crisa, czy co? Swoją drogą słodki ten szkrab :)

Lili89

No wiesz, może to jest tak, że takie sławne osoby jak CR7 wolą takie babki, bo w sumie to gdzie mają innych szukać;) no i takie to kumają że faceta nigdy nie ma, bo same jeżdżą po całym świecie wciąż...
I nigdy nie będzie wiedzieć, czy lasce tak naprawdę zależy na nim, czy na jego sławie i kasie. Nawet jeśli kobita miałaby "zwyklejszy zawód";)
Chociaż mówił wlaśnie w tym wywiadzie, że chciałby się ożenić z jakąś normalną osobą, ale na razie jest młody..więc;)
PS. A Cristianito to słodzinka, zresztą wiadomo, po tatusiu urodę ma:)

WhiteDemon

Ja mu życzę tej normalnej kobiety, naprawdę :)
Synek mu się udał, śliczny jest, oby miał dla niego więcej czasu bo ja osobiście bym takiego słodkiego, kochanego dzieciaczka zagłaskała :P

Lili89

haha, ja tak samo;)

Lili89

"Ktoś kiedyś wyliczył, że CR robi 13 zwodów w 8 sekund i to gdy się nie spieszy:p"
Oż, to ładnie:) Nie wiedziałam tego.

Immortal_Stasin

Jest też piekielnie ambitny i przystojny. Dla niektórych to ewidentnie zbyt wiele...

justareader

Oczywiście, to zawsze kłuje w oczy.

Immortal_Stasin

On jest tylko produktem marketingowym a nie geniuszem piłkarskim
Geniuszami byli Pele,Kazimierz Deyna,Franz Beckenbauer,Diego Maradona,Ronaldo,Zico,Ronaldinho
On co najwyżej jest piłkarskim lalusiem

giovanni50

fajnie, ekspertem od futbolu to raczej nie będziesz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
giovanni50

2 hat-tricki pod rząd + 2 kolejne gole przeciwko Barcelonie...
Jesteś pewien że to piłkarski laluś? ;)

giovanni50

Proszę Cię;)
http://www.youtube.com/watch?v=CXeuLFjK5d4&feature=related

Niechcącym wymachem ręki złamie nos...
Wszyscy tak się z niego śmieją, ale gdyby Kris np. na serio chciałby się z kimś bić, to podejrzewam że po fajcie akurat nie on by płakał;)

giovanni50

Jak po tym nie zmienisz o nim zdania, to już nie wiem co jest grane... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=0_TrngEclYQ

giovanni50

Plus z reprezentacją Portugalii i towarzyskie:

http://www.youtube.com/watch?v=03jkSwvMkag

http://www.youtube.com/watch?v=JzY89ltgmA8

No i trzeba doliczyć "parę" goli, które zdobył do tej chwili...


Jeśli to jest piłkarski laluś, to w takim razie co powiedzieć o milionach gorszych wynikowo od niego kopaczy?
Kolo wyrabia normę za 40 przeciętnych piłkarzy...
ja nie mówię że trzeba go lubić, nie trzeba, ale minimum szacunku się należy.

WhiteDemon

Od Krysi wolę Maradone Ronaldo Ronaldinho Andrzeja Juskowiaka czy Krzysztofa Warzychę,Lothara Matheusa

giovanni50

A nikt nie broni Ci wolić;)

giovanni50

http://www.youtube.com/watch?v=6QWK_f1YND4&feature=related - nawet jeśli Cię Krysia wkurza, ciężko mi uwierzyć że jako kibicowi coś takiego mogłoby Ci się nie spodobać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones