Cristin Milioti

7,7
5 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cristin Milioti

Jeśli to jednak będzie "matka" z HIMYM, to w bardzo słaby sposób ją pokazali.
Brzydka nie jest co prawda ;)

domin221

To musi być ona, miała parasolkę and stuff. No i ten pociąg do Farhampton.

Trochę zaczynam się jednak czuć zawiedziony oficjalnym fanpagem na fb, już trzeci raz zafundowali mi major spoiler w newsfeedzie zanim zdążyłem obejrzeć odcinek.

eatmoreketchup

miałem tak samo. człowiek ogląda serial przez pięć lat, wchodzi z rana na fejsa i widzi spojer, który absolutnie zepsuł WSZYSTKO. kląłem jak szewc :P.

Arthaniel

I ja też tak miałam. Myślałam, że coś rozwalę.

domin221

a ja nie czytałam żadnych informacji, czułam się zaskoczona i jestem zadowolona że jest to jakaś mało znana aktorka, no i jest śliczna, taka delikatna, w sam raz dla Teda xD

dddorota

dokładnie w sam raz dla Teda, A teraz w następnym sezonie wreszcie będzie "ją poznawał" :))

domin221

to ktokolwiek ogląda jeszcze ten serial?
O.o
uuugg

aviator48

Jak widać ogląda. Mimo straaasznie słabego sezon (nie tylko tego) serial plasuje się w pierwszej 10 najchętniej oglądanych seriali stacji ogólnodostępnych w tym sezonie. Na szczęście 9 sezon będzie ostatni (chociaż może za późno).

dddorota

Hmmm... moim zdaniem sezon 8 był o wiele lepszy niż 7, który niemal mnie zniechęcił do oglądania dalszych poczynań Teda :p

the_blond_girl

Otworzyło jej to drogę do kariery myślę że jest przed ogromną szansą na zaistnienie. Ogólnie najbrzydsza z całego serialu budowanie napięcia tyle czasu i taka aktorka , która moim zdaniem tam nie pasuje , oby obroniła się aktorstwem bo po jednym zdaniu ciężko coś wyrokować.

Mati_cmg

Niestety, zgadzam się. Właśnie obejrzałam ostatni odcinek 8 serii i jestem bardzo zawiedziona...

velvet_touch

a ja wprost przeciwnie, byłam w wielkim szoku i jestem nadal ;) Myślę, że będzie pasowała, nie ma co osądzać bo jeszcze jej nie 'znamy'. Jakoś nie wierzyłam w to, że już nam ją ujawnią w tym odcinku, jednak dalej ma się wrażenie, że to będzie ciągnąć się w nieskończoność, a tu jednak nie! Osobiście jestem zadowolona. ;)

strawberryswiing

też jestem zadowolona :) bardzo przypadła mi do gustu

Mati_cmg

Wg mnie świetnie pasuje. Wygląda na osobę, która mogłaby być matką Lyndsy Fonesci. Jest ładna i ma kowbojskie buty, może nie czerwone, ale zawsze. Zobaczymy tylko jak gra.

dfab

Dokładnie o to granie mi chodzi już mniej o wygląd ale spodziewałem się kogoś kto jednak już coś sobą reprezentuje jako aktor a nie osoby po której nie wiadomo czego można się spodziewać ;) Sezony coraz słabsze to i obsada coraz tańsza na to mi wygląda ;)

Mati_cmg

Nie będę się wypowiadać w tej kwestii, aż do momentu kiedy zobaczę jak gra. Przez takie zakładanie traci się obiektywizm.

dfab

Może i racja ;)

dfab

Lyndsy wygląda bardziej na córkę Robin ;)

domin221

myślę, że to jednak nie będzie ona...

vilee

To czemu niby trzyma żółtą parasolkę i kupuje bilet do Farhampton? To na pewno ona

agata003

chodzi mi o to, że dobrze byłoby gdyby to była ona, ale martwię się, że twórcy znowu zrobią widzom jakiś numer

vilee

Właściwie, bardzo to jest prawdopodobne :) ale na odpowiedź sobie trochę poczekamy...

vilee

to jest ona na sto procent :P wejdź na fanpage HIMYM i tam jest obrazek ze słowami które ona wypowiedziała i podpisane "THE MOTHER"

kaco

Dokładnie pozwole sobie zacytowaf fragment artykułu : "W finałowym odcinku ósmej serii widzowie w końcu poznali tytułową Matkę, w którą wcielać będzie się gwiazda broadwayu - Cristin Milioti, znana m.in z musicalu "Once". - Cristin jest wszystkim tym, czego szukaliśmy, by obsadzić tak ważną rolę dla naszego serialu - powiedział Carter Bays, twórca "Jak poznałem waszą matkę"

maxx69

i jak dla mnie jest idealna! Połączenie Lilly i Robin ,drobna ,ale uśmiechnięta jest dość realistyczna jako dziewczyna TEDA

kaco

naprawdę ładna

vilee

Ona jest brzydka! Przypomina troche Wendy ze Lśnienia! :/

dominikakus

hahahaha. Jakie porównanie ; pp

kaco

nie chce mi się wchodzić ;-) wierzę na słowo

domin221

Jak już tak człowiek naczekał się na tą matkę to spodziewał się większego "wow" :P Generalnie aktorka nie jest wyjątkową pięknością (ma duże zęby, a jak wygooglowałam sobie jej zdjęcia to nieustannie nasuwało mi się na myśl słowo "wypłosz" :PPP), aczkolwiek wzbudza dużo sympatii. Robin jednak nie straci tytułu miss ;)
Poza tym zabawne jest to, że jak widzę córkę Teda (Lyndsy Fonesca), to bardzo przypomina mi ona Robin ;)

domin221

Gdyby ktoś pobawił się w PS i zmienił jej kolor oczu na niebieski a włosów na rudy to w zasadzie wyszłaby kopia Lily https://i.chzbgr.com/maxW500/6442858752/hBEF4AB5B/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones