Cristin Milioti

7,7
5 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cristin Milioti

kiedy dodano informację o tym że gra ona w HIMYM 'dziewczynę z zółtą parasolką' bo jeśli w roku 2005 to bardzo się cieszę że dotychczas nie trafiłam na ten super spoiler tutaj :P

użytkownik usunięty
majsaa

Dodano to w tym roku, po emisji ostatniego odcinka ósmego sezonu. Wiem, bo sam to dodałem :) Poza tym wystarczy logicznie pomyśleć i dojdzie się wtedy do wniosku, że w 2005 roku nie mogło to zostać dodane.

? nie jestem na tyle biegła w tych sprawach żeby wiedzieć w którym roku był pierwszy odcinek z żółtą parasolką, wiec nie uwazam ze to ma cos wspolnego z logicznym mysleniem. A to co mi zasugerowało że było to dodane wcześniej to że osoba którą gra jest określona jako 'dziewczyna z żółtą parasolką' a nie jako 'matka'

użytkownik usunięty
majsaa

Jest to związane z logicznym myśleniem. Cristin Milioti po raz pierwszy pojawiła się w HIMYM w 2013, więc jak mogła zostać dodana do obsady w 2005?

nie mam zielonego pojęcia jak wygląda dodawanie kogoś do obsady na filmwebie, a mogla ona grac dziewczyne z żóltą parasolką która pojawiała sie tam już co najmniej od 6 sezonów; więc stąd moje wnioskowanie.

użytkownik usunięty
majsaa

Wystarczyło sprawdzić to na IMDB ;)

majsaa

Nie pojawiała się od 2005 roku. Parasolka pojawiała się od 2005 roku, a możliwe że chodził z nią facet od cateringu albo makijażystka.

Nicks13

własnie

ty to dodałeś, więc weź to usuń. to jest tytułowa matka dzieci i tyle wystarczy, żadna dziewczyna z parasolką. przecież to jedna i ta sama postać. i kto tu ma problemy z logicznym myśleniem?

użytkownik usunięty
Stefanek

Aha.

dopisz jeszcze do Josha Radnora, że grał "faceta w czerwonych kozakach"

użytkownik usunięty
Stefanek

Aha.

aleś ty inteligentny:)

użytkownik usunięty
Stefanek

Po prostu nie mam pojęcia co odpowiedzieć na te absurdalne zarzuty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Stefanek

Widzę, że kolega się nudzi i szuka zaczepki.

Ale on ma trochę racji. Tracy McConnell/Matka tak to powinno już być zapisane.

użytkownik usunięty
smiles

Jej rola jest tu opisana identycznie jak na IMDB. Nowa kontrybucja już czeka w kolejce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones