Crystal ReedI

Crystal Marie Reed

7,7
5 273 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Crystal Reed

Czy to już koniec jej gry w tym serialu? A może okaże się, że jednak nie zginęła?
Ma ktoś info czy będzie występować w 4 sezonie?

WikZaw2

Niestety tak, Crystal powiedziała w wywiadzie że już dosyć czy coś w tym stylu, niestety to już koniec naszej Alison :)

WikZaw2

ja miałam i będę mieć do kolejnego odcinka nadzieję że nie zginęła;
w końcu Derek coś tam opowiadał i mówi że nie pamięta by się obudził- potem te 6palców widzi, czyli że śni; jak ja bym chciała by uśmiercili inne osoby...

akam91

zgadzam sie, nie potrafię się pogodzić ze śmiercią Allison..;c

NaomiClark_

aż boję się co to teraz bez niej będzie...

akam91

Serial w końcu stanie się znośny do oglądania, rzygałam już jej postacią.

zgubilamsieeffy

nie jest tak źle jak myślałam bez niej, ale ja i tak ją lubiłam i wolałabym jakby była :D

WikZaw2

Za każdym razem jak oglądam moment jej śmierci ryczę ja bóbr! I najgorsze jest to w jaki sposòb zginęła.. Nie dano jej i Scottowi być razem bez kompliikacji! 1 sezon- Ona nie wiedziała nic o wilkołakach i Scott musiał wszystko ukrywać. 2 sezon- Oni musieli się ukrywać , bo tata Alison zabronił jej się z nim spotykać. 3 sezon- Coś tam ze sobą kęcili ale ona była z Issackiem! Tak naprawdę on kochał ją , a ona go , i wyznała mu miłość podczas gdy umierała! Mam Crystal na tapecie i ile razy na nią patre to serce mnie boli... Ten jej śliczny uśmiech <33 Ach! Nawet teraz jak to napisałam to jest mi smutno :( Jednak moim pocieszeniem jest to , że to nie dzieje się naprawdę i Crystal żyje! Moż kiedyś zobaczę ją w jakimś genialnym serialu ;) Scott + Alison = love forever <33

tynka3300

Sama powiedziała w wywiadzie, że ma już 29lat i chce wcielać się w inne role a nie utknąć w ciele 17 letniej Alison. Poszła do producenta i powiedziała co o tym sądzi na co odparł, że napisze jej piękne zakończenie. Więc jej nie będzie a Scott się pocieszy szybko :) chciała odejść to odeszła ja tam wyobrażam sobie serial bez niej. Jak nie będą rozpamiętywać jej postaci i usunął jej postać z intro, jestem skłonna szybko o niej zapomnieć. Scott + Alison = PAST

J_Herer

czemu wszyscy są tak bardzo za Alison i Scottem? Fajnie, że byli razem, kochali się, ale przecież Isaac jest boski... i nienawidze Alison za zakończenie... (chociaż i tak ją lubie i wszystkich innych), ale i tak uważam, że skoro przez cały 3 sezon kręciła z Isaaciem a potem było coś więcej...(nie zdążyła go pokochać-bo umarła) to powinna chociaż przez ułamek sekundy spojrzeć na niego jak umierała... ale nie ona tylko "jestem w ramionach mojej 1 miłości..."a Isaaca olała :((( nawet nie chodzi o to by z nim była, ale po tych wszystkich odcinkach, scenach razem powinna coś zrobić. cokolwiek. :(

J_Herer

Nie chciała grać nastoletniej uczennicy, a Bess z Zauroczenia to nie nastoletnia uczennica? Głupie gadanie

tynka3300

Zrezygnowała bo romanse z wilkołakiem są be i gra w Swamp Thing bo przeszła na wegetarianizm :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones