Crystal ReedI

Crystal Marie Reed

7,7
5 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Crystal Reed

Data urodzenia

użytkownik usunięty

Podano złą datę urodzenia aktorki. Crystal Reed urodziła się 17 września 1988, a nie 6 lutego 1985.

wiekszosc stron podaje date 6 lutego 1985 tak wiec to jest raczej prawidlowa.

pandora0

Jaka wiekszosc..? Nawet na wikipedii poprawiono date na 17 wrzesnia 1991 wiec albo wszyscy troje sie mylimy albo jeden z nas ma racje..

użytkownik usunięty
Kaazaa

napisałam, że Crystal urodziła się 17 września 1988 roku, ponieważ kiedy zakładałam ten temat, tzn. w sierpniu, na wikipedii tak właśnie było napisane i również na innych stronkach, które przeglądałam, więc byłam pewna, że to tutaj, na filmwebie, jest błąd, ale teraz to już sama nie wiem co jest prawdą a co nie :)

jak poczatkowo szukalam informacji to gdzie nie zajrzalam to bylo 6 lutego 1985.Potem znalazlam pare stron z data 17 wrzesnia i w tych tez jest rozbierznosc bo jedne mowia ze urodzila sie w roku 1988 a inne ze w 1991.A do tego czytalam maly artykulik gdzie porownywano wiek aktorow z granymi postaciami i byla mowa ze jest starsza od Tylera Poseya 6 lat a on jest urodzony w 1991.Jedno wielkie zamieszanie.

pandora0

http://www.imdb.com/name/nm3706952/?ref_=fn_al_nm_1
Tu również jest data 6 lutego 1985. I jestem w ogromnym szoku, że ma aż 28 lat. Jak dla mnie ona wygląda na zaledwie 19

pilnikczka

Tak samo Alexandra Daddario, ona też nie wygląda na 27 lat xd

pilnikczka

28 lat to nie jest tak dużo... :(

Crystal w ostatnim wywiadzie w programie Fashion Police przyznała, że ma 28 lat. W związku z tym resztę teraz sami możecie wydedukować.

6 lutego urodził się Marley.

Aktorka ma już 29 lat ;) Cóż, niektóre 30-stki wyglądają jak 18-stki, a niektóre 18-stki jak 30-stki, zdrowy tryb życia, dobre geny :-p Niektórych 'ząb czasu' nadgryza w zaskakującym tempie, a dla niektórych jest bardziej łaskawy :)

Widziałam wywiad z nią, gdzie mówi, że ma 29lat więc raczej swoją datę urodzenia zna :) fakt faktem ciężko było mi w to uwierzyć :P wygląda bardzo młodo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones