Crystal ReedI

Crystal Marie Reed

7,7
5 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Crystal Reed

Odeszła z tw bo miała dość gry nastolatki mając prawie 30, jednak na tym serialu się wybiła ja widziałam ją tylko w tw i skyline, ma super uśmiech jest ładna ale bez rewelacji aktorka może z niej taka sobie wg mnie HR grająca LM w tw jest lepszą aktorką i urodę też ma ciekawą która ładniejsza kwestia gustu wg mnie CR ładniejsza, ale nie o tym mowa... odeszła bo chciała spróbować czegoś nowego ale z tego co widzę jak na razie to znikła ze sceny aktorskiej i chyba na wielki powrót w wielkim stylu nie ma co liczyć.. może wróci do tw w 5s ale nie koniecznie jako AA może zagrać nową postać będącą uderzająco podobną do Ali mogą jej zmienić kolor oczu i włosów...ja lubiłam jej postać w tw choć wiele osób irytowała za dużo hejtu i dlatego też odeszła z serialu moim zdaniem serial bardzo się w poziomie opuścił sezon4 to klapa totalna...

martaksp_87

Z tego co wiem to obecnie jeszcze nagrywają Too Late z nią w roli głównej. Na początku myślałam, że to ściema z tym filmem, ale Crystal wrzuciła zdjęcie jak czyta scenariusz do TL parę miesięcy temu (dokładnie 33 tygodnie temu) na instagrama z podpisem 'Back to work'

Blanca_off

nie wiadomo kiedy film się ukaże ale Crystal ładna dziewczyna uśmiech ma super choć nosa ciut dużego życze jej dobrze mogła by wrócić do TW w 5 sezonie nawet jako inna postać bo 4sezon TW był najsłabszy może nie przez brak Allison ale sama fabuła była naciągana jakby im się pomysły skończyły..

martaksp_87

zamieniliby ją na Ashley Rickards, w sumie trochę podobne :P

martaksp_87

Mnie ona w TW strasznie irytowała... Jak nie płakała to ciągle z siebie ofiarę robiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones