Czesław Mozil

Czesław Stefan Mozil

8,8
2 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Czesław Mozil

Baardzo utalentowany" kakofonik"... A największym spośród jego wątpliwej jakości dokonań jest numer dla TVN, który rzeczywiście "wszędzie się kręci", jak smród po gaciach ;/
Najwidoczniej jest bardzo lojalnym pracownikiem stacji, a jednocześnie NIEZALEŻNYM, jak wszyscy w warszawce :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ted_Junior_Gillas

Świetny komentarz ;) Masz u mnie flakon. A swoją drogą chętnie kopnąłbym go po prostu w dupę. Naprawdę mało kto mnie tak irytuje!No, może jeszcze Garlicki...

KORSZUL

No i z całą pewnością do tego gremium dopisać należy Michała "Miśka" Koterskiego - abominacja jakich mało (figuruje na portalu jako aktor - świat sie kończy)

KORSZUL

A przesłuchałeś chociaż kilka jego utworów, czy jeden i był to ten tvn-owski spocik?

JulaBalula

Słyszałem kiedyś fragment jego koncertu i przypominało mi to jęczenie kotki w bólach. To jest miauczenie,a nie śpiew. Naturalnie może się to komuś podobać, jego sprawa. Ale mnie wolno krytykować warszafskich pajaców z ich kakofoniczną pseudomuzyką. Jeśli ktoś daje się na to nabrać, proszę bardzo!
Cieszy mnie natomiast fakt, że moi muzyczni idole nigdy nie śpiewali ku chwale jakiejś tam stacji, twierdząc jednocześnie, że są NIEZALEŻNI. I nie dopominali się o prezenty od sponsorów. Żałosne...!
Po prostu mam na niego alergię i już.

KORSZUL

Po co to stwierdzenie, że "naturalnie, może się komuś podobać" po czym dopisujesz, że dajemy się nabierać. WAT(?)
Ciesze się, że się cieszysz. Czesław raczej nie jest osobą, którą można brać za przykład i "idola", dlatego moje wypowiedzi o nim dotyczą zazwyczaj jego muzyki, która jest zajebista i za którą się tęskni włączający radio i słuchając na okrągło tych samych chujowych grajków.
Śpiewa ku chwale tvnowi, prezenty od sponsorów, nie poniosło cię za bardzo?

JulaBalula

Ależ nie. Zaśpiewał dla TVN-u? Zaśpiewał. Dopraszał się również darmowego samochodu od sponsorów, ale go nie otrzymał, ponieważ, jak sam twierdzi, "ma opinię pijaka". Ot, i wszystko. A słowo "chujowych" może sobie darujmy, co?

KORSZUL

haha no widzisz, szczerze odpowiedział tak jak to ma w zwyczaju, dlatego cenię takich ludzi. Inny by powiedział " ja tego nie chciałem" albo "nie dali mi bo nie było funduszy, ale czekam w kolejce!", Mozil powiedział prawdę, obrócił to w żart jak widać, a ty wszędzie widzisz taką sztywna poprawność, naprawdę?
Dlaczego słowo "chujowych" mam sobie odpuścić? Ja nazywam rzeczy po imieniu. A uważam, że polskie stacje "muzyczne" są chujowe i puszczają miernotę.

KORSZUL

Aj ludzie zazdrość przez was przemawia, umie czy nie umie śpiewać, facet jest znany i będzie, kasę ma i będzie ją miał, ja go lubię, neutralny człowiek, wystarczy włączyć eskę jakie dnoo i żenada słuchać się tego nie da, więc co to za różnica ja mu za osobowość daje dużego plusa

pumaadi

Zazdrość, zazdrość, zazdrość. Ciągle ten sam argument. Jak tylko ktoś mi się nie podoba to znaczy, że zazdroszczę? Po prostu go nie lubię i tyle. A argumenty o zazdrości zachowaj dla onetu. Tam one ciągle się przewijają

KORSZUL

wybacz ale nie siedzę na onecie tak jak ty ;) heh
Zazwyczaj ludzie nie lubią innych bo maja konkretne powody np: głupie żarty, cwaniactwo, bogactwo, wygląd- zdarza się, a Czesław w czym ci zawinił??? zrobił Ci coś nic więc pozostaje zazdrość, jak można kogoś nie lubić nie znając go ;)

pumaadi

Po prostu nie jestem w stanie zaakceptować jego muzyki. Drażni mnie ona i odrzuca. A co do samego Mozila, to irytuje mnie w nim to, że udaje takiego niezależnego, a pajacuje i śpiewa dla tvn. Jest przez to niekonsekwentny. Nie będę się nad tym rozwodził, bo nie mam zamiaru odciągać bądź przekonywać kogokolwiek do tego, że Mozil jest cacy czy nie. Osobiście wybieram Hendrixa I Cream z Claptonem.
Polecam i pozdrawiam.

KORSZUL

;) dobrze spokojnie też lubie claptona ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones