Czesław Niemen

Czesław Juliusz Wydrzycki

8,4
130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Czesław Niemen

Właściwie dlaczego nikt jeszcze o tym nie pomyślał, być może najwybitniejszy polski muzyk i
nic. W roli głowniej widziałbym Bartka Topę, Film w formie najważniejszych momentów w
życiu, młodość, wyjazd do Francji, Opole 67, kolejne sukcesy, starość i niestety odejście...

Sledz136

Film jak najbardziej, ale Topa to burak i wsiór.
Do tej roli potrzeba bardziej WYBITNEGO aktora, a zarazem średnio znanego, aby nie kojarzył się z innymi filmami.

mat_queen

Nie zgodzę się zupełnie, Topa to jeden z niewielu aktorów nienależących do klubu wzajemnego gładzenia się po brzuszkach, a zagrać potrafi w zasadzie wszystko. On, Lubosz, Chyra i jeszcze paru innych to prawdziwi aktorzy 'marginesu' nie szukający zbędnego splendoru i dobierający role z rozmysłem. Dom zły, boisko bezdomnych, czy też ostatnio Drogówka, jeśli to nie są kreacje aktora wybitnego, to jakie są? Co nie zmienia faktu że to tylko propozycja;)

Sledz136

Jest to duża zasługa reżysera Smarzkowskiego, który świetnie prowadzi aktorów.

mat_queen

Wczoraj zmarł Krzysztof Krauze, który miał nakręcić właśnie taki film. Teraz nie wiadomo czy ktoś się tego podejmie i czy będą na to środki. :-(

mat_queen

też bym chciała żeby o Niemenie był film/serial , Smarzowski może się tego podjąć przecież też fajne filmy reżyseruje. Chociaż wolałam żeby to Krazue nakręcił , ale jak go nie ma już wśród nas od 2 dni to najlepszym kandydatem jest Smarzowski. Do dziś nie mogę w to uwierzyć że Pana Krauze nie ma z nami.

kinomanka_13

Podejrzewam że to z powodu żony i córki, już gdy powstawał Sen o Warszawie negatywnie nastawione do filmu dokumentalnego.

Uważam że wielka szkoda że do tej pory taki film lub serial nie powstał, Niemen swoim talentem jak i osobowością uważam zasługuje na takie upamiętnienie.

Co do odtwórcy Niemena to Piotr Stramowski wyraził swoją chcę zagrania go oczywiście można mieć różne zdanie o jego aktorstwie, natomiast uważam że po odpowiedniej charakteryzacji wizualnie nawet by pasował.

Sledz136

Niemen najwybitniejszym piosenkarzem ? Ogólnie za długo nie da się słuchać jego wycia a piosenki niestety ma długie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones