Czesław Niemen

Czesław Juliusz Wydrzycki

8,4
130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Czesław Niemen

lubię jego piosenki, miałam 10 lat gdy zmarł. Chciałabym żeby zrobili o nim film/serial bo skoro jest o Annie German to o Niemenie mógłby być. Chciałabym na tym filmie/serialu o nim zobaczyć jak miał romans z tą włoską piosenkarką i jak wyglądał jego związek z Małgorzatą Niemen, i jakim był ojcem dla Natalii, oraz jak przebiegały jego początki kariery.

kinomanka_13

Pan Krzysztof Krauze przymierzał się do realizacji takiego filmu, niestety wczoraj zmarł. Nie wiadomo czy ktoś przejmie po nim ten pomysł.

mat_queen

o Krauze słyszałam że zmarł nie mogę w to uwierzyć, akurat w wigilię zmarł ja 2 dni temu jechałam do babci na wigilię i gdy jechałam samochodem dowiedziałam się o śmierci Pana Krauze. Bardzo bym chciała żeby ktoś po Panu Krauze przejął ten pomysł, tylko jak ktoś to przejmie to nie wiem czy dobrze ten film będzie zrobiony Krauze by to dużo lepiej zrobił. Boże dlaczego Pan Bóg musi wcześniej zabierać ludzi do nieba. Najpierw Przybylska potem Mikulski teraz Krauze.

kinomanka_13

Nikt nie jest nieśmiertelny. Statystycznie rzecz biorąc są ludzie, którzy z powodu chorób, wypadków, itp. umierają młodo. Tak było jest i będzie.

P.S. Mikulski nie był młody, miał już swoje lata. Chciałabyś aby dożył 100 lat?

mat_queen

z 10 lat Mikulski mógłby trochę pożyć, i jeszcze bym chciała żeby zrobiono z piosenkarzy/piosenkarek film/ serial o : Grechucie, Zausze, Wodeckim ( strasznie mi na tym zależy bo jestem z nim powiązana i 4 członków rodziny również to długa historia), Villas, Jarockiej (byłam na jej koncercie mam z nią zdjęcie i autograf, oraz książkę o niej), Gniatkowskim , Rusowicz, jak mi się ktoś przypomni to dorzucę, chciałabym o tych artystach żeby film/ serial zrobili tylko nie mam pomysłu kto by to wyreżyserował Smarzowski mógłby o Niemenie nakręcić film reszta nie wiem kto.

kinomanka_13

Czytając Twoje wypowiedzi, mam wrażenie, że jesteś bardzo naiwna. Czasami lepiej nie wiedzieć wszystkieo o życiu prywatnym swoich idoli i skupić się na ich twórczości. Choć niewątpliwie, filmy biograficzne o takich artystach jak Niemen, Zaucha, Grechuta, czy Wodecki są jak najbardziej wskazane. Lecz na Twoim miejscu nie wskazywałabym reżyserów, bo to jest po prostu śmieszne i nie na miejscu.

Ruby_Angel

Nie wskazalam rezyserow tylko powiedzialam ze smarzowski fajnie by to na pewno zrobil, a to jest roznica i nie jestem naiwna nie znasz mnie bardziej to nie oceniaj jak duzo moich wypowiedzi bedziesz opisywal to wtedy mozesz mnie oceniac. Pietwszy raz widze zebys moja wypowiedz napisal.

mat_queen

Wczoraj obejrzałem "Sen o Warszawie." Co prawda był to film dokumentalny, ale i tak jestem pod dużym wrażeniem.
Teraz zastanawiam się, czy jest sens robić wogóle film fabularny o Niemenie. Może nawet wolałbym aby taki nigdy nie powstał. Bo jaką mamy gwarancję, że postać Czesława została by zagrana conajmniej tak dobrze jak Tomasz Kot zagrał Ryśka w "Skazanym na bluesa?" Tym bardziej, że Krauze już nie żyje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones