Daisy Ridley

Daisy Jazz Isobel Ridley

7,7
21 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daisy Ridley

Urzekła mnie postać Rey-spodobała mi się jej zaradność, wiedza, pragnienie przeżycia wielkiej przygody. Według mnie jest to szalenie pozytywna postać. Żal było patrzeć, gdy traci swojego mentora. Miała rację, mówiąc do Kylo Rena "Jesteś potworem." Inteligentna i sympatyczna postać.

RaiderRex

REN jest brzydszy niż krowia kupa, niestety. Końska twarz przeraża.... i to w sumie można dojść do wniosku, że to dobry casting, bo on ma niby przerażać.. ale żeby mordą? Powiem tak- bardzo duże wrażenie robią piękne postacie, które są ZŁE. Diabeł NIE JEST brzydki. Nie ma rogów, kopyt, ogonka... ma zachwycać, kusić. Zależy KOGO, oczywiście - facetów skusi śliczna blondie, taka jak Scarlett Johansonn, czy Charliese Theron. No chyba, że ktoś lubi ciemne - wtedy trafi na Daisy Ridley. Kuszenie kobiet bierze na siebie przystojny i elokwentny Al Pacino. Albo Colin Farell, czy Brad Pitt.
Więc REN mógł być przystojnym, miłym facetem, nie musiał być koniem, czy nawet Minotaurem. Poza tym - dziecko Lei i Hana Solo nie mogło mieć tak obleśnej gęby. Nie wierzę.......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones