Damian LewisI

Damian Watcyn Lewis

8,3
9 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Damian Lewis

Damian Lewis zagrał świetnie w "kompani braci" gdzie według mnie ratował słabsze
momenty owego serialu, potem całkiem nieźle w "powrót do życiu". Całkiem inna rola, inny
charakter postaci, inaczej zagrana, więc uznałem go za całkiem niezłego aktora. Ostatnio
zacząłem oglądać "Homeland" gdzie nawet nie próbował ukryć, że znowu "gra Charliego", te
same gesty, uśmiechy, sposób prowadzenia postaci! Nie wiem czy tylko mi się zdaje bo
zacząłem ten serial oglądać tuż po "PDŻ" czy Damian przestał się starać? Jakie macie
przemyślenia na ten temat?

mniemasuj

Szczerze, uważam że jesteś w dużym błędzie. Dla mnie rola w PDŻ drastycznie różni się od roli w Homeland. Łączy je jedno. Damian znakomicie potrafi grać postać tajemniczą. Szczerze, to nawet teraz nie jestem pewna, czy w końcu był mordercąw PDŻ czy też nie. Świetne riposty, znakomita mimika. W Homeland, tak na prawde do tej pory nie można odczytać czy bierze on udział w nadchodzącym ataku terrorystycznym czy też nie. Znakomicie gra rolę jako zagubiony mąż, który tak na prawde nie wie co czuje do swojej żony. Jego pociąg do Carrie jest także zupełnie nieprzewidywalny. Ja chwalę go za jedną ważną rzecz. Nie jestteś w stanie przewidzieć jego następnego ruchu. Jako aktor potrafi się kryć ze wszystkim do samego końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones