Damian LewisI

Damian Watcyn Lewis

8,3
9 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Damian Lewis

Piekielnie pociągający !

sylsob1

Podziwiam, że ktoś może mieć taki gust. Dla mnie jest maksymalnie odpychający. Gra świetnie, jednak wygląda tragicznie.

goldencja

A mnie się tam podoba:D

lubieszau

Mi też się on bardzo podoba. Może nie jest klasycznie przystojny, ale moim zdaniem ma w sobie coś szalenie pociągającego. I nie można zaprzeczyć że jest świetnym aktorem, oglądanie go na ekranie to dla mnie sama przyjemność : )

goldencja

Zgadzam się w 100%. Na szczęście gusta są różne ;)

goldencja

ciezko tak mowic, ze ktos nam sie cholernie nie podoba, ze wrecz jest odpychajacy, ohydny, obrzydliwy, drazniacy, ale wlasnie to czuje - patrzec sie na nieg nie moge, choc lubie serial w ktorym gra, wiec co chwile musze na niego patrzec....

sylsob1

prawda :)

sylsob1

szpetny rudzielec,brr!

justykob

Trafna uwaga. Byłoby świetnie zobaczyć was dwoje na ulicy, ludzie zastanawialiby się które z was jest bardziej pokrzywdzone przez los. Podstarzała dziennikarka z sianem na głowie być może ostatni okaz kobiety pracującej z lat 80 czy ryży aktorzyna z przygłupim, irytującym wyrazem twarzy? Ta szkaradna, ten szkaradny. Ale muszę przyznać, że troszkę działasz na moje samcze zmysły, czuje tu jakąś dozę kobiecości, ale przydałoby się ją podreperować.

użytkownik usunięty
sylsob1

Mi też się podoba, mimo że obiektywnie nie jest jakiś ładny :P Ma po prostu to coś

sylsob1

popieram

sylsob1

popieram, ma w sobie to coś :)

sylsob1

Cholernie mi się podoba, ma to "coś"!!! Uwielbiam, gdy gra...!

sylsob1

Zgadzam się, piekielnie pociągający

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones