Damian LewisI

Damian Watcyn Lewis

8,3
9 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Damian Lewis

Szkoda, że poza "braćmi" nie miał ważnych ról. ma bardzo charyzmatyczny sposób bycia na ekranie i jednocześnie ujmuje prostotą charakteru jak tom Hanks.

rola w homeland

użytkownik usunięty
mag__

To mało.

Grał również główną rolę w serialu NBC - Life, ale serial był kiepski :P

Annunaki

przydałby mu się rewelacyjny film pełnometrażowy, byłoby cudnie

użytkownik usunięty
Amadis

Jeden już miał jako alkoholik. Film przeszedł niezauważony. "Kompania Braci" była jego grobem.

mam na myśli jeden rewelacyjny, uznany (i dostrzeżony przez gremia wszelakie) film :) na kompanii raczej się wybił, tylko dzięki jego postaci udało mi się dobrnąć do końca serialu

użytkownik usunięty
Amadis

Przecież serial był znakomity ze względu na oprawę.

zgodzę się, że serial był świetnie zrobiony od strony technicznej, piękne zdjęcia itede, postaci zagrane bezbłędnie, ale... niespecjalnie porwała mnie fabuła (choć swietne było to, że wpleciono wypowiedzi weteranów). Choć też prawda, że właśnie po tym serialu zaczęłam szukać czegoś ciekawego z Damianem w obsadzie (jestem otwarta na wszelkie sugestie, skończyłam homeland i nie wiem co ze sobą zrobić dalej ;D)

ta malo wez sie serial miazdzy kompanie braci brody rewelacyjny

mag__

Bardzo dobra

Obejrzyjcie "Piekarza".

myszszata

ubawiłam się setnie na "Piekarzu", dzięki za post, zrobię sobie chyba powtórkę :)

Coś mi się wydaje że Daniel może być następnym Bond'em

użytkownik usunięty
J_Walker

Chyba Damien.

Oczywiście że Damian. Pomyłka

użytkownik usunięty
J_Walker

Przejrzałem strony angielskie, znaczy się światowe takie. Tam piszą, że o nim się mówi jako kandydacie na Bonda. Przynajmniej by chłopak sobie nieźle zarobił.

to sobie zobacz: http://www.filmweb.pl/film/Wojownicy-1999-32982

Całkowicie się zgadzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones