Damian Ul

7,8
590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Damian Ul

Laureat nagrody głównej gdyńskiego festiwalu 2007, "Złote Lwy", film pt. "Sztuczki", także dzięki wspaniale zagranej roli Stefka, Damiana Ula. Spytany na konferencji prasowej, po projekcji filmu, o pracy na planie, stwierdził, że "... nie było łatwo..." W opinii realizatorów filmu, chłopak "iskierka", wszędzie go było pełno. Podobno przysporzył im trochę kłopotów, ale stworzył bardzo wiarygodną postać dziecka, który za wszelką cenę, chce ściągnąć do domu ojca, którego nawet nigdy nie widział na oczy... Obserwujemy na ekranie, jego poczynania, uwieńczone sukcesem. Polecam wszystkim ten film. Mam nadzieję, że spotkamy jeszcze Damiana Ula, na ekranie...

osteo

szkoda ze nie mial internetu by mogł sciagnac ojca szybciej

osteo

jak dla mnie słaby był w Sztuczkach - jakby z kartki czytał. Nie ma zbyt wiele utalentowanych dzieci wśród polskich aktorów.

lacki2000

Pozwolę się nie zgodzić. Nie miałam takiego wrażenia, bo znam dzieci mówiące podobnie na co dzień. Wg mnie dobrze się spisał chłopak.

lacki2000

Aha, zapomniałam dodać, że perełeczki są. Teraz do głowy mi przychodzi choćby Piotr Jagielski.

lacki2000

Ja również się nie zgodzę, był bardzo naturalny i grał świetnie.

osteo

Fantastyczny urwis. Rewelacyjnie wcielił się w rolę Stefka. Naturalny i szczery przekaz! Winszuję!

wanna_manna

Też uważam, że dzieciak był świetny!:) W ogóle bardzo fajny film te "Sztuczki":)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones