Damien Molony

7,1
216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Damien Molony

Niech ktoś mi zdradzi tę tajemnicę: dlaczego ten niesamowicie przystojny i uzdolniony aktor(jego rola w "Being Human" jest po prostu wspaniała!) nie ma list filmów jak stąd do Madrytu?
Jest jakoś zajęty, nigdzie nie szuka angażu, czy właśnie przygotowuje się do jakiejś roli, czy co? Serio. Oglądnęłabym nawet największą bzdurę, byle by go w akcji ujrzeć...

Szczur_chan

Och... O nie. Właśnie odkryłam dlaczego. Aktor teatralny, damn! Może minąć dłuższa chwila, zanim go zobaczę w jakiejś telewizyjnej produkcji. #_#

Szczur_chan

Spokojnie, większośc brytyjskich aktorów próbuje swoich sił w teatrach oraz tv. Tam podział nie jest tak wyraźny jak w Polsce, przykładowo Tennant jeszcze niedawno całkiem często był w teatrze. Myślę, że wkrótce zobaczymy Damiena w jakimś ciekawym serialu. Może po prostu czeka na dobrą propozycję?
Mam nadzieję :D

Szczur_chan

Coraz częściej się na szczęście pojawia w serialach i filmach :D
Właśnie zakończył (z dwa dni temu) zdjęcia do najnowszego filmu chyba w Jordanie to było. Jeszcze nie ujawnił jaki to film i jak się zwie. Jak tylko się pojawi dam znać. Obsada do jego "Making Rosebud" czeka w kolejce, więc tu też się nie pojawia jeszcze.
No i za niedługo tzn w 2015 nowy film z nim się pojawi.
I rewelacyjny (moim zdaniem) serial, który chyba tylko ja oglądam ;) czyli Suspects już miała dwa sezony (niestety jak to seriale z UK mało odcinków) ale już wiadomo, że 3 sezon w marcu będzie.
Ciut o nim można z biografii co napisałam się dowiedzieć :)

DZASTII

Dzięki za informacje, zdecydowanie obczaję "Suspects".
No i świetna robota z biografią!

Szczur_chan

Niestety napisów do Suspects nie ma :( Za mało osób to ogląda. Hih stronę serialu też przede wszystkim ja tworzę, a jeszcze dużo rzeczy w kolejce do sprawdzenia jest.
Jak coś będę wiedzieć o tym nowym filmie od razu dam znać :) Jest to "military / action" film kręcony przede wszystkim na pustyni w Jordanie :)
Na razie nie mogę się doczekać Kill Your Friends, bo też Nicholas Hoult między innymi ma tam grać. A teraz w dwóch pierwszych odcinkach Suspects grał Luke Newberry :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones