Dana Delany

Dana Welles Delany

7,2
1 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dana Delany

Aktorka świetna ;))

użytkownik usunięty

Bardzo przypadła mi do gustu w Gotowych na wszystko. Pomyślec, że ma już 52 lata ?! DO MODERATORÓW : zwracam się z prośbą o zmianę zdjęcia ponieważ pani Delany jest bardzo piękną kobietą a na tym zdjęciu nie wygląda zbyt korzystnie. A i jeszcze do listy dopiszcie, że w gotowych na wszystko gra :))

wlasnie zobaczylam ile ma lat... jestem w szoku! wyglada na 45 najwyzej, w gotowych na wszystko wyglada zajebiscie! pzdr;)

Loolly

Ja też jestem w szoku... Ta kobieta jest niesamowita! Sposób w jaki gra, jej gesty i mimika twarzy oraz głos... Uwielbiam ją, mam nadzieję, że w "Gotowych na wszystko" będzie grała jeszcze dłuuugo :D Jest cudowna!

Bezapelacyjnie moja ulubiona aktorka.
Poznałam ją dzięki roli Katherine w 'Desperate Housewives' i od razu mnie zafascynowała. Miała coś niezywkłego, charakterystycznego w mimice twarzy, sposobie chodzenia, mówienia... Szkoda, że w znacznej części 5 serii twórcy nie dali jej dobrze pograć, ale za to w 6 sezonie znów wzniosła się na wyżyny.
Poza tym widziałam ją jeszcze w paru filnmach i serialach, między innymi w 'True women', gdzie również bardzo przypadła mi do gustu.
Moim zdaniem jest nieco zbyt mało doceniana w Polsce... A nie ukrywam, iż w mojej opinii zasługuje na szacunek. Przynamniej za swoją grę aktorską ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones