Dana Delany

Dana Welles Delany

7,2
1 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dana Delany

Jak to możliwe? Przecież dalej ma "ruchomą" twarz. Teraz jestem pełen podziwu na tylko nad jej talentem, ale także nieprzemijająca z wiekiem urodą:)

cxap

Ja póki co szczególnego talentu się u niej nie dopatrzyłam. Ale jeżeli chodzi o urodę to muszę przyznać, że w Body of Proof wygląda bardzo dobrze, o wiele lepiej niż w Desperate Housewives, w którym występowała wcześniej. Chyba więc faktycznie czas jej sprzyja. No i uwielbiam jej fryzurę z BoP :3.

MademoiselleDrama

Za czwarty sezon Gotowych na wszystko ma u mnie wielkiego plusa, była zaiste fantastyczną bohaterką sezonu.

cxap

Sezon 4 jest jednym z moich ulubionych :D Właśnie dzięki Katherine, którą Dana zagrała świetnie. Szkoda, że odeszła, ale przynajmniej dostała swój własny serial :) Jeśli chodzi o urodę, to faktycznie...można jej pozazdrościć takiego wyglądu w wieku 56 lat ;)

cxap

tak... wygląda świetnie ! bardzo ładna kobieta :D

cxap

Właśnie sprawdzam jej wiek... bo leci Anatomia prawdy na FoxLife no i tak sobie myślę.. pewnie po 40ce... góra 45, a tu szok... w tym roku 57 lat :)

krismovies

w jej wieku, polskie Bohosiewicz będą wyglądały jak "kobieta kot" :)))) zresztą już tak powoli wyglądają

cxap

Piękna i zgrabna kobieta, aż trudno uwierzyć w jej wiek.

cxap

Dałabym jej 48 :O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones