Danica Ćurčić

7,5
1 927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danica Ćurčić

Podobna wizualnie w "Kasztanowym Ludziku" :)

Noellse

Zdecydowanie tak.
Alicia Vikander to szwedzka Danica Ćurčić :)

Noellse

I jedną i drugą bym związał sznurkiem, upaćkał w bitej śmietanie, a potem bym lizał jak pies :D

Lukas_Art

Wydaje się, iż śmietana stanowi w tym przepisie raczej opcjonalny dodatek. Co do reszty pełna zgoda. Dodam, że nękałbym ją niczym niegdyś Mongołowie nękali Ruś i Bałkany. Czyli cytując tego Sienkiewicza, który akurat nie był debilem: niczym "Tatarzyn z wielką potencją" ;-)

HamiIkar

A myślałem, że to ja jestem seksualnym poyebem ;D

Lukas_Art

A napisałem, że nie jesteś?

HamiIkar

Nie napisałeś, że jestem, więc nie pisząc tego właśnie to napisałeś ;)

Lukas_Art

To tak jakbym nie pisząc, że nie pada automatycznie uznał występowanie opadów. No tak, ale jakich? Deszczu? Śniegu? Radioaktywnego pyłu? Hmmm. Logika tak nie działa. Wstrzymanie się od rozstrzygnięcia, diagnozy, oceny nie oznacza zajęcia stanowiska. 
O ile fantazjowanie o wylizywaniu pani Vikander w pełni jej kobiecego rozkwitu z produktów mlecznych nie wydaje mi się szczególnie poyebane, nie tylko na niwie seksualnej ale na żadnej innej niwie (nie będąc dietetykiem wstrzymuję się od oceny na tym polu) to uznałem po prostu, że sam masz wystarczające przesłanki by sobie odpowiedzieć w sensie bardziej ogólnym, niezależnym od przywołanej fantazji kulinarnej.

HamiIkar

Marny Twój trud. Przestałem czytać po pierwszym zdaniu :D

Noellse

A mi przypominała żonę Sławomira :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones