Danielle Darrieux

Danielle Yvonne Marie Antoinette Darrieux

7,8
491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danielle Darrieux

Mam jej zdjęcie z podpisem !!!

Dostałem od babci w prezencie do mojej kolekcji zdjęć znanych aktorów z autografami. Babci dostała tę pocztówkę od znajomego który ją zakupił.

Naprawdę ładna

pochodzi z lat 40

Zandarm

/Gratuluję/

Zandarm

Gratuluję, też chciałbym mieć jej autograf!

Ach, te Babcie :)

Zandarm

zazdroszczę...

Zandarm

Podniecasz się jakbys dostał okresu :p a po drugie mówić ze 99 letnia osoba jest ładna to z to prawie nekrofilia haha :p

dj_carlos

Skoro pochodzi z lat '40 to DD musiała miec około 20-kilku lat. Wiec daleko tu do 99/nekrofilii. Widze, ze u kolegi cos słabo z logicznym rozumowaniem... Eh.

bardotek69

To u cb cos słabo z logicznym rozumowaniem bo się nie skaplo ze ja tylko zartowalem SB i doskonale wiedziałem o co chodziło autorowi tematu.Ps. Aha i zapamietaj sb nie jestesmy żadnymi kolegami :p .

dj_carlos

Ciekawe poczucie humoru. Szkoda, ze nikt sie nie uśmiał. Haha.
Dzięki Bogu;)

bardotek69

bo może nikt ntu nie wchodził co? :p malo odwiedzana to strona wiekowej juz(prawie dosłownie XD) francuskiej aktorki która malo kto zna to jedno :p .a po drugie to ty mnie nazwales kolega nie ja cie jakby co :p nara :p

dj_carlos

a po za tym to skąd wiesz że nikt sie nie uśmiał? to że ty jesteś glupia i nie masz poczucia humoru to nie znaczy że inni nie mają...a pomyśleć ze danielle darrieux akurat teraz zmarła..ale wiekowa była i to dosłownie(jak pisałem wcześniej)

dj_carlos

Wiec nie zasmiecaj jej forum takimi bzdetami:)

Ale rozkmina po roku.

Lol.

bardotek69

No bo przypadkiem tu weszłem i dopisałem co miałem jeszcze dopisać...a widzę że brak logicznego myślenia bo tekst co napisałem tyczył się głównie cb a nie tej aktorki co akurat teraz zmarła.... Dobra nie chce mi się więcej z tb pisać. Nara :p

dj_carlos

Po pierwsze „wszedłem” a po drugie doskonale wiem co mialeś na myśli bezmózgu. Tyle w temacie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Nie dosc, ze idiota to do tego cham i prostak. Poznać klasę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Idioto zakluty jestem facetem!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Kto sie przezywa sam sie tak nazywa! Ile ty masz lat, 5? Słoma z butów i śmietnik w gębie! Niby z czym baba, zjeb z ciebie taki ze nawet końcówek nie poznaje czy męska czy żeńska!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Zjeb to cie zrobił i cie zje_bal 8-D

Nie „zaczełeś” a zacząłeś, nawet sam słownik to przestawia, amebo;)

Lecz sie na dupe (ktora swoja drogą na pewno masz rozwaloną od brania ku_asów) bo na banię juz za pozno:)

Haha! Jaki pieniacz! Z takim dnem umysłowym to nie miałem do czynienia dawno, Dzieki za poprawę humoru i powody do smiechu :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Ja prdl. Laska ewidentnie brała jakieś twarde narkotyki /\/\/\ :-D

Poziom wypowiedzi równy poziomowi inteligencji a wiec dno dna. I metr mułu.

Z okazji urodzin zycze ci rozumu we łbie, ktorego u ciebie nawet fistaszkowych rozmiarów nie ma;)

I niezle musisz miec nasrane skoro nie mozesz sie cieszyć urodzinami z powodu czyjejś wypowiedzi na twoj temat w internatch :-P

Skoro nie mozesz przełknąć gorzkiej prawdy to moze lepiej poprosić ordynatora byscie jednak w psychiatryku nie mieli dostępu do neta;)?

Pozdrawiam;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Jeju. Naprawde jestes ograniczony do cna.
Serio tylko na to cie stac? Tylko wyzwiska i epitety?
Nic tu po mnie, misja zakończona, określiłeś sie swoimi błazeńskimi wypowiedziami i juz wiekszego debila niz jestes nie da sie z ciebie zrobic:-D
Serio dawno sie tak nie uśmiałem. Wiec Dzieki za potężną dawkę endorfin;)
Jednak wiecej z tumanem użerać sie nie bede.
Żegnaj, bajbaj, pozdrawiam ponownie, tym razem środkowym palcem;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones