Danny Boyle

Daniel Boyle

7,6
3 531 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Danny Boyle

W Trainspotting główny bohater pływa w muszli klozetowej, w Slumdogu wskakuje do gnojówki, a w 127 godzin pije własny mocz. Ciekawe co wymyśli w kolejnym filmie :P

Gelu_2

ciekawe spostrzeżenie :P

Gelu_2

W "28 Days Later..." wymiotują krwią i defekują do wiadra (to akurat nie jest pokazane na ekranie) ;P

Gelu_2

Filmowy Turpista!!! Faktycznie, słuszne spostrzeżenie.

Gelu_2

W Transpotting jeszcze jest motyw zesrania się kolesia w łóżko i wyrzucenie zawartości prześcieradła na spożywającą śniadanie rodzinę jego dziewczyny. Cieszyłam się, ze oglądam ten film na "czarno-biało" (stary telewizor u babci), dzięki temu dałam rade obejrzeć pływanie w kiblu i scenę poranna bez opróżniania żołądka :)

Gelu_2

"Tak, to jest kupa. To jest odpowiedź. Od tysięcy lat wszystkim cywilizacjom, kulturom i religiom, wielkim wojnom i rewolucjom, najwybitniejszym ludziom na świecie zawsze towarzyszy kupa. Teraz rozumiesz? To jest życie. Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz." :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones