Danny Boyle

Daniel Boyle

7,6
3 531 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Danny Boyle

ze taki rezyser jak Danny Boyle ma na swoim forum tylko 3 tematy!? Ale o co chodzi, przeciez mozna go porownywac z Tarantino (podobna ilosc filmow zrobiona, juz klasyki - Trainspotting, 28 dni pozniej), tylko ze w/g jest lepszy niz Tarantino. No braku talentu temu panu nie mozna zarzucic. moge sie dopatrzyc tylko jednej przyczyny - jest Brytem, wiec nie jest tak popularny. nie wszystkie jego filmy to Hollywoodzkie hiciory: Odkurzajac kopletnie nago w niebie (czy jakkolwiek by sie to na polski tlumaczylo) nie jest nawet popularly w WB, a szkoda, bo film ma wiele do zaoferowania). Coz, mozna miec tylko nadzieje, ze po wczorajszym sukcesie jego najnowszego filmu, pan Boyle stanie sie ciut bardziej popularny.

Rlyeh

Tak kurwa tylko czemu to napisałeś po tym jak o jego najnowszym filmie stało się głośno a nie ciut wcześniej jak był mniej znany?

Antonio_Montana

napisalam przede wszystkim; a napisalam to wlasnie temu, ze z reguly tak glosne filmy powoduja wysyp tematow na danym forum, wiec weszlam sobie i przejrzalam, a tu nic, nawet teraz; osobiscie nie moge powiedziec nic o nowym filmie, bo nawet nic nie slyszalam o nim, az do ostatnich rozdan nagrod; i nie wydaje sie mi zeby Trainspotting i 28 dni pozniej byly mniej znane niz nowy film; jesli tez myslisz, ze jestem jedna z tych co sie interesuje tym rezyserem tylko ze wzgledu na Slamdog milioner (nawet nie wiem jak sie ten film dokladnie nazywa), to sie mylisz, uwielbiam rowniez jego Plytki Grob i przez bardzo dlugi czas szukalam Vacuuming completly new in paradise, ktory nie jest specjalnie popularny i w koncu udalo sie mi obejrzec jakis rok temu; nie oceniaj i nie potrzeba takiego jezyka...

Rlyeh

Dla mnie gość jest przeciętny. Zrobił dwa całkiem niezłe filmy i żadnego arcydzieła. No może teraz ostatni sukces pomoże mu rozwinąć skrzydła.

Gelu_2

2 calkiem niezle filmy... Zgodze sie, ze nie ma w zestawie zadnego arcydziela (zadnego nie widzialam przynajmniej), ale jego filmy sa co najmniej bardzo dobre (wlaczajac w to Vacuuming i Shallow Grave).

Rlyeh

Szkoda tylko, że i Tobie nagle teraz się przypomniało po oskarowym "slumdogu". Nie rozumiem więc skąd taki szok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones