Danny Boyle

Daniel Boyle

7,6
3 531 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Danny Boyle

Danny pokazał, że jest naprawdę wszechstronny ! Królowa skacząca z Jamesem Bondem z
helikoptera MISTRZOSTWO ! Jaś Fasola jak zwykle SUPER !

użytkownik usunięty
NoCountryForSuperman

Zgadzam się. Jaś Fasola oczywiście bezkonkurencyjny. Znakomity również motyw bajek dla dzieci oraz domówka. Nie ma co się w sumie dziwić - Boyle miał tutaj spore pole do popisu, w końcu budżet większy niż większość jego filmów.

No i ZNICZ absolutnie genialny! Prostota i wymowa fenomenalna. Reprezentacje wniosły go po kawałku na stadion. Żadnych udziwnień, skomplikowanych mechanizmów. Należą się wielkie brawa.

NoCountryForSuperman

Mnie to otwarcie zdecydowanie bardziej podobało się od tego pekińskiego.Sposób w jaki pokazał historię Wielkiej Brytanii,zmiany zachodzące w muzyce był naprawdę świetny.Do tego Bond,Fasola- brilliant ;)

Hey Jude !

NoCountryForSuperman

Przy Atkinsonie płakałam ze śmiechu:) Już jest na YT, będę go oglądać w kółko;)
Dawno nie widziałam tak pomysłowego rozpoczęcia. Nie popisy Naszych Najlepszych Sportowców i Żołnierzy oraz Naszych Najładniejszych Dzieci (jak w Pekinie), lecz ciekawie opowiedziana historia.

NoCountryForSuperman

Przez te kilka godzin zastanawiaem sie co za lejki te dzieciaki niosa, oplacilo sie czekac :)

_guchy_

Dla mnie ugięli się pod swoją potęgą i ona ich zgniotła. Nacjonalistyczny show

BigDadddy

Pokazali w pewien sposób historie wielkiej brytanii. Jak 'kapitalistycznie' mieliby to pokazac?

_guchy_

Napisałem że to socjalistyczna impreza wg cb?

BigDadddy

Nacjonalizm ma inne przeciwieństwa...

BigDadddy

nacjonalistyczny? show był pełen tego, co Brytyjczycy mają najlepsze, czyli oczywiście rock'n'rolla. gdzie widzisz powiązanie między rockiem a nacjonalizmem? imo jedno wyklucza drugie. ale jak ktoś ma ochotę się przyczepić, to zawsze znajdzie jakiś bzdurny powód. dla mnie otwarcie igrzysk było niesamowite! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones