Danny DeVito

Daniel Michael DeVito Jr.

8,0
19 978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny DeVito

Pamiętam jak byłam mała i oglądałam z ciotką film z kasety video.Grał tam Danny DeVito, był on facetem któremu padł na drodze samochód.Zaoferowały mu pomoc bliźniaczki (miały imiona po miesiącach ,moze Kwiecień i Maj czy coś takiego) zakochały się w nim.Potem okazało się,że miały coś na sumieniu, spaliły dom z kimś w środku (z tego co pamietam) a na samym końcu filmu nie mogły się zdecydować której kochankiem będzie Danny więc przecięły go na pół. Ostatnia scena to taka gdzie pokazana jest ściana ,2 łóźka, i te siostry leżące na nich a każda z nich dotyka faceta który jest przecięty na pół i mówią,że teraz wystarczy go dla wszystkich. Wiem,że nienajlepszy ale chodzi mi to po głowie. Proszę o pomoc :(

nataliaby91

Haha -tak samo myślałem spędziłem tyle czasu na tym z parenaście godzin ;PP
"Opowieści z krypty" -Joe Pesci -NIE Dany Devito odcinek 11 sezon 4 ;D
http://www.filmweb.pl/serial/Opowieści+z+krypty-1989-94392/discussion/Season+IV, 1987126

master20robi26

już dawno znalazłam ten odcinek ale dzięki :) Jeden z moich ulubionych. Pozdrawiam serdecznie :)

nataliaby91

Ale traumatyczne przeżycie z dzieciństwa :)
Ciotka dała do wiwatu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones