Danny DyerI

Danial John Dyer

7,5
1 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Dyer

Jaki film z tym aktorem moglibyście mi polecić? Oglądałem Human Traffic i bardzo mi się podobała jego gra w tym filmie ( całej reszty również:)). Ciekawy jestem czy ma taką wysoką notę głównie za ten film czy też grał w innych dobrych filmach? Czekam na opinię i z góry dziękuję.
Ps: John Simm (Jip) - podobna prośba.

slash1024

,,Redukcja'' , ,,Biznes'' , ,,Football Factory'' oraz ,,Adulthood''.Te obejrzałem i polecam.

slash1024

Mi też się podobał w Human Traffic, to jeden z moich ulubionych filmów. Ale jakoś nie wyobrażam sobie Danny'ego w innej roli. Nie kojarze za bardzo tytułów tych filmów w których on gra, więc też Ci nie pomogę. Ale chętnie zobaczyłabym jakiś polecony film z nim, najlepiej z lat 90.

slash1024

Malice in Wonderland
Gra tam londyńskiego cabiarza. Film odjechany na maksa, ja jestem nim zauroczony.
No i Danny mówi z tak niezwykłym londyńskim akcentem, że mógłbym go słychać godzinami.

użytkownik usunięty
gramin

Polcam "Dead Man Running"fajny kryminał i koniecznie "Doghouse"

slash1024

Polecam:
,,Biznes'' , ,,Football Factory'', "Outlaw", "Malice in Wonderland"

Ogólnie Danny jest moim ulubionym aktorem i polecam wszystkie filmy z jego udziałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones