Danny DyerI

Danial John Dyer

7,5
1 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Dyer

Ten koleś jest poprostu mistrzem w swoim fachu... świetnie zagrał totalnego kretyna w Meczu Ostatniej Szansy, bardzo dobrze poradził sobie w roli hooligana w filmie Football Factory, kapitalnie zagrał w Biznesie !! To chyba jeden z najmniej docenianych brytyjskich aktorów !!

martinboss

a ja go poznałem!!
Jako kelner jednej z krakowskich restauracji miałem przyjemność obsługiwania tego gościa:) ładnie się przedstawiłem, ukłoniłem i podałem ręke. na moje zdanie że uwielbiam human traffic i że oglądałem go kilka razy Dany odpowiedział: that means you take drugs. :):):) mam jego autograf i szalik który mi zostawiał.
pozdrawiam

prof_pawlus_2

Jeśli to prawda co mówisz, to prawdopodobnie spotkałeś go w momencie kiedy kręcił z ekipą film dokumentalny o polskich chuliganach (skupił się na kibolach Cracovii i Wisły). Z resztą jeździł po wielu krajach i rozmawiał z różnymi grupami hoolsów.
Tytuł dokumentu to Wojny na Stadionach (The Football Factories International)

martinboss

Taa... świetny aktor- zarównmo w "FF" jak i "Meczu ostatniej szansy" zagrał kapitalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones