Danny Glover

Danny Lebern Glover

7,7
19 606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Glover

poszukuje filmu

użytkownik usunięty

hej, strasznie mnie męczy ostatnio taki film, oglądałam go jako dziecko więc niewiele mogę
powiedzieć pamiętam tyle, że film był bardziej mini serialem, składał się z bodaj trzech
części, akcja jednej z nich toczyła się w kraju arabskim, jacyś mafiozi porwali jakąś ważną
osobę i co charakterystyczne był tam gościu który udawał ślepego- przewracał oczami i one
zachodziły mu bielmem miał siwą brodę i generalnie był zabawny. Właśnie ta umiejętność
ocaliła mu życie, bo zobaczył te osobę jak ją przenosili w wiklinowym koszu, potem odegrał
znacząca rolę w jej uwolnieniu.
Przepraszam, że taki szczątkowy opis, ale oglądałam go jako dzieciak a może ktoś kojarzy
wspomnę, że był on puszczany na jedynce i dość szeroko reklamowany w okresie emisji.

Moja droga a na IMDB patrzyłaś, może tam trafisz na jego tytuł ?
http://www.imdb.com/name/nm0000418/

mnie to sie kojarzy, byc moze to byl film o hinduskiej ksiezniczce ktora studiowala medycyne w USA i zakochala sie w amerykaninie a zostala porwana dla jakiegos ksiecia ktory chcial ja poslubic?

Na 100% "Córka Maharadzy" :) pozdrawiam

,,Córka Maharadży" z Brucem Boxlaiterem. Akurat ta część toczyła się w Indiach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones