Danny Masterson

Daniel Peter Masterson

8,0
2 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Masterson

Od dawna oglądam "That '70s Show" . Parę dni temu zaczęłam oglądać "Męską Robotę" na Comedy Central. Nigdy bym nie przypuszczała,że postać Milo i Steven'a jest grana przez tego samego aktora. Teraz już wiem :). Danny jest naprawde dobrym aktorem. Podpisuję się pod zdaniem również innych filmwebowiczów,że bez niego "That '70s Show" nie istnieje. Do tego ma niezwykły urok osobisty. A to dziwne bo przecież ma średnią urodę.

monciak002

Poważnie mówisz, że nie wiedziałaś? Przecież on się w ogóle nie zmienił!!!:) heh Jakoś nie jestem jego fanem, wręcz mnie irytuje ale to tylko moje subiektywne zdanie.

Edmond__Dantes

:) Naprawde się nie zorientowałam :). Masz rację,każdy ma prawo mieć odmienne zdanie na ten sam temat.

Edmond__Dantes

A ja właśnie cenię go za 70s, Hyde szyderca to moja ulubiona postać. W Męskiej Robocie strasznie drażni mnie sposób w jaki gra, nooo i do tego ta kudłata broda. Mimo, że sam serial bardzo lubię, to niestety Masterson byłby pierwszym aktorem którego bym zmienił :P

Mi_M

kudłata broda jest bardzo sexy ;)

Raein

Hahahaha ja oglądam Męską robotę od 1 odcinka ^^ 70s gdzieś od pół roku . I w życiu bym się nie zorientowała że to ten sam aktor :D masakra. 70 s go kocham całego , ale nieudacznik w męskiej robocie też ma swój urok ^^

monciak002

Ja zobaczyłem w obsadzie ( A raczej w głosach ) robot chicken właśnie kolesia podobnego do Milo patrze a to on, patrze z zdjęciach a tam jego z różowych lat 70tych, niezła niespodzianka.

monciak002

Ha! Myślałam, że tylko ja się nie połapałam. Dopiero teraz do mnie doszło, że to ten sam aktor...

rapi_aga

Potrzebowałem tylko dwóch pierwszych minut z pierwszego odcinka żeby zrozumieć kto to jest. :) Głos wydawał się znajomy, wygląd tak samo, ale gdy powiedział coś w stylu "I'm a little on a high" to tylko sprawdziłem filmweb żeby na 100% się upewnić!
A "Różowe lata 70" oglądałem już ładne pare lat temu.

monciak002

Właśnie przeżyłam szok i to z tego samego powodu :p.Choć widziałam tylko jeden odcinek "męskiej roboty", jestem pewna, że w życiu bym się nie zorientowała, że to Steven : p

monciak002

Wydaje mi się, że to przez ten zarost i okulary, które ciągle nosił w 70's. Sama też się połapałam, że to ten sam aktor po obejrzeniu kilku odcinków "męskiej roboty"

monciak002

O shiet, haha, własnie też dopiero teraz skminiłem, że to ten sam aktor, bym się sam nie domyślił xd

monciak002

Miałem to samo, chociaż przez cały czas towarzyszyło mi wrażenie, że skądś go znam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones