Danny Masterson

Daniel Peter Masterson

8,0
2 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Masterson

Ja go w tym serialu uwielbiam!!! Jest moja ukochana postacia razem z Jackie, i mysle, ze to co zrobili z ich zwiazkiem bylo okropne w 8 serii, chyba dlatego najbardziej jej nie lubie:P Poprostu kocham ta pare, sa tak od siebie rozni, a tak sie kochaja:) Widac bylo, ze Stevenowi zalezalo na Jackie...i co sie stalo z ta para....:( Myslalam, ze do siebie wroca a tu nic...Jackie jest z Fezem!!! yhhhh juz bym wolala zeby z Kelsem byla:P Pozdrawiam!!!:)

Sorror

Dodam jeszcze: no i aktorzy nie zatrzymali się w czasie - tak więc 27-28 latkowie grający 17-latków wygląda nieco komicznie, Fez po mutacji, etc... :)

MoRRs_Z_LaSu

no tak bo Fez po mutacji to jest bardzo ważna wiadomość, która oddziałuje na całą fabułę serialu...

LeNa__

super , własnie zaczynam oglądać 2 sezon ....

LeNa__

geez... jak się pisze takie rzeczy to trzeba zaznaczyć że to spoiler.. :/

server69

To nic i tak tylko pierwsze 4 sezony są warte obejrzenia. 5-8 również bywają śmieszne, jednak straciły początkową oryginalność i klimat, a wątki miłosne zupełnie całość zdominowały psując całkiem efekt...

Sorror

Po co jeszcze piszesz cżłowieku , spoiler to jest :/ teraz wiem ze FEz jest po mutacji i wcale nie mam ochoty oglądać daleej :/ "SPOILER" nic cie nie kosztuje .... nie taki do samochodu ..

MoRRs_Z_LaSu

no tak bo Fez po mutacji to jest bardzo ważna wiadomość, która oddziałuje na całą fabułę serialu...

server69

No właśnie, bez jaj... Spoiler ma miejsce w przypadku zdradzania fabuły, ja tylko narzekam na spsuty efekt z powodu "naturalnych zmian" jakie zaszły (bo zajść musiały) w wyglądzie i zachowaniu aktorów.

Sorror

wiadomo ze w tematach przy postaciach serialu jak i przy samym serialu ludzie beda pisac spoilery. nie wchodzi sie na nie dopoki ze zakoczysz ogladac serialu, chyba ze chcesz wiedziec co bedzie dalej i psuc sobie cala przyjemnosc, twoja wina;]

agatek_

co za bełkot!! Oglądałaś ten serial??? na maxa nieuważnie chyba!! w piątym chyba sezonie Jackie konczy szkołe a była o dwa lata młodsza w serialu niż reszta obsady. akcja serialu kończy się w 1979 a zaczyna chyba w 73 więc jacy siedemnastolatkowie??Cały siódmy ( albo 6) sezon obejmuje rok w którym Eric robi sobie przerwę.to dobrze że uwielbiasz ten serial ale nie ty jedna i nie moge pozwolić na wypisywanie pierdół. Pozdrowiam i polecam obejrzeć cały serial jeszcze raz. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony

lwidz

Powinieneś obejrzeć jeszcze raz bardzo dokładnie. Jackie nie kończy szkoły
w 5 sezonie. Pozdrawiam

angber1986

Jeszcze dziś namierze ten odcinek:).co nie zmienia faktu że conajmniej 3 lata minęły w serialu jak nie wiecej. W trzecim albo drugim sezonie Hyde konczy 18 i przeprowadza sie do ojcajuz mamy jeden rok. Ósmy sezon też obejmuje rok bo Eric wraca z Afryki. A więc pisanie ze są 17 latkami przez cały serial jest nieprawdą, tyle lat mają tylko w pierwszym sezonie oprócz jackie która ( jak w rzeczywistości) jest młodsza

lwidz

A przepraszam :P SPOJLER. Nie da sie poprawić tekstu który juz wysłałem?? sorki za głupie pytanie ale jestem tu stosunkowo nowy

użytkownik usunięty
lwidz

W 2 bodajże odcinku 1 sezonu Eric kończy siedemnaście lat, cepku.

Pilot serialu zaczyna się 17 maja 1976 a cały serial kończe się sylwestrowym odliczaniem do nowego roku.
Symbolicznie koniec serialu - koniec lat 70tych.

użytkownik usunięty
LeNa__

No tak... ale to jest tylko serial:) Przeciez nie musimy dopuszczac do podswiadomosci ze Hyde i Jackie przestali byc parą:)

użytkownik usunięty

.

Prawda! tak naprawdę cały ósmy sezon to wielki spisek rządowy, który miał nam odebrać przyjemność zakończenia oglądania XD

użytkownik usunięty
korena

Fakt, pozostawił jednak niedosyt... Chęć obejrzenia kolejnych odcinków by okazało się, że jednak Hyde i Jackie wrócili do siebie. To jednak nie nastąpi... A szkoda, bo to według mnie najlepsza para z serialu.

LeNa__

Przepraszam, bo nie za bardzo rozumiem. Skojarzylem juz, ze jestem jedynym, ktory zna tego aktora nie ogladajac serialu 'Lata Siedemdziesiate-czy-jakie-by-inne-nie-byly' ale po co pisac cala fabule serialu na profilu aktora? On gra tam postac, a jako aktor, grajacy dla telewizji ma calkowicie w dupie co sie z nia dzieje, byleby tylko zarobic kase. wiec takie oburzanie sie jest conajmniej dziecinne. Wbijajcie na profil serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones