Danny McBrideIV

Daniel Richard McBride

6,8
4 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny McBride

Danny The best

użytkownik usunięty

McBride pasuje do ról komediowych w jajach w tropikach czy w ochroniarz amator naprawde dobrze zagrał mialem z niego polew wiele razy :D

Nie trawie tego aktora. Fakt że ma farta do załapania się do dobrych filmów jak Tropic Thunder czy Up in the air, ale ogólnie w ogóle mnie nie śmieszy.

użytkownik usunięty
Turkisz80

Kwestia gustu i humoru obejrzyj z nim film "Wasza Wysokość" napewno cię rozbawi jego rola, jedna z głównych w tym filmie :D

No co ty... nie dam rady:/ Nie lubię jego ani Roba Schneidera. Co do humoru to spoko, bo jest ala Will Farrell

użytkownik usunięty
Turkisz80

trudno chyba nie zdołam cię przekonać :D

użytkownik usunięty

Ja na przykład nie lubiłem Clive Owen'a a teraz jest jednym z moich ulubionych aktorów :D

Ja go uwielbiam już od Sin City, tak samo jak Jasona Stathama za to że mają idealny Brytyjski akcent :)

No i kultowy aktor którego nie lubiłem to młodego DiCaprio. Ale teraz to dla mnie ścisła czołówka

użytkownik usunięty
Turkisz80

No taa Leonardo to jeden z najlepszych aktorów w incepcji i Django zagrał zaje*iście :D

potwierdzam, facet czuje komedie jak nie wielu w hollywood. do wymienionych filmow dorzuce To już jest koniec :D

użytkownik usunięty
Flav

Dobry był też w "Boski Chillout" i "Zanim odejdą Wody" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones