Danny Pino

Daniel G. Pino

6,9
867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Pino

kocham tego faceta! Jak na niego patrzę to aż mnie w dołku ściska... ;) Mój ideał.

Szkoda że tak mało filmów ma na koncie - chciałabym go kiedyś zobaczyć w jakiejś głównej roli...

funny_girl

Boże, popieram! Totalnie ;)
Myślałam, że się rozpłynę podczas wczorajszego odcinka "Cold Case", kiedy tak stał przed tą Josie... *_*
I też mi żal, że nie dali mu się jeszcze porządnie wykazać. Ale wszystko przed nim ;)

Konopia

Ohh on jest po prostu cudowny! Oby grał jak najwięcej 'dużych' ról, żeby można było podziwiać jak gra ;)

funny_girl

On jest boski, kocham GO!
Oglądałam dzisiaj "Stalker" mój ulubiony odc. Cold Case... Jak świetnie wygląał jak ratował Lil <33 xD

funny_girl

Serdecznie zapraszam wszystkich fanów fantastycznego serialu Dowody zbrodni (Cold Case) na fanowskiego bloga: http://cold-case-forever.blog.onet.pl/ . Wejdź a gwarantuję że nie zmarnujesz tego czasu. Znajdziesz tam wiele fotek,plakatów,informacji o głównych bohaterach i aktorach a także muzykę i opisy i fotki do KAŻDEGO ODCINKA. Liczę na ciebie!!!

funny_girl

Przystojny jak mało kto:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones