Danuta Kowalska

7,3
1 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Kowalska

Bardzo fajna aktorka.Z tego co wiem zrezygnowała z aktorstwa, bo pomimo długiej filmografii kojarzona była głownie z filmu "Och Karol" i reklamy proszku Lanza. Grała w wielu śmieciach jak w/w "Och Karol, "Dłużnicy śmierci" czy "Piggate", ale również w kilku świetnych filmach np."Anioł w szafie" Różewicza.

donovan3

A szkoda, bo to nie tylko ładna kobieta (moim zdaniem), ale i dobra aktorka (również moim zdaniem). Filmy filmami. ale że grała w reklamie Lanzy to nie wiedziałem. Swoją drogą (tak, wiem - dla ka$y) skoro zdecydowała się na udział w reklamie to co się potem dziwi, że z tą reklamą ją ludzie kojarzą (swoją drogą idę znaleść tę reklamę, ciekaw jestem czy ją - aktorkę poznam). Mnie tam zawsze się kojarzy przede wszystkim z Marysią w 'Karolu', oraz znajomą Borewicza w '07'

cOOba

reklama proszku Lanza to w jej wypadku eksperyment na tworzacym sie w tym czasie rynku reklam-żadna kasa tzw. przysłowiowa złotówka. Ostatnio stworzyła strone aktorską wix. www.danutakowalska.com. Tam są jej aktualne zdjęcia. Wraca do zawodu!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones