Danuta Rinn

Danuta Smykla

7,0
348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Rinn

Teraz dawajcie po 10 i piszcie jaka to ona byla wielka aktorka i piosenkarka.

Pucin

No właśnie. Ludzie są żałośni. Wcześniej nie było tu ani jednego komentarza.

Pucin

Tu nie chodzi o to że nie bylo żadnego opisu Tylko o niespodziewany skok w górę jak w przypadku Aaliyah której też już z nami nie ma

wtc3

Nie czepiajcie się innych ludzi. Zawsze i wszędzie tak jest, że dopiero po śmierci kogoś, przypominamy sobie kim był i co zrobił. Ja sam tu wszedłem po to żeby sobie przypomniec o jej osobie. To źle? A wy po co żeście tu weszli? Po to żeby krytykowac kogoś komentarze czy głosy, oddane dopiero po jej śmierci? Z waszych wypowiedzi wynika, że każdy na Filmwebie powinien zagłosowac na WSZYSTKICH swoich znanych ludzi kina póki żyją (i nie mogą zapomniec o zadnym z nich).

użytkownik usunięty
pitero83

a ja tu wszedlem zeby powspominac jaka beznadziejna piosenkarka byla. doprowadzala mnie do niekontrolowanych odruchow wymiotnych swoimi oscarowymi rolami w telezakupach mango. i mam sie tego wstydzic?
swiec panie nad jej dusza, ale artystka to z niej tragiczna byla

Pucin

Wlasnie ogladam "Zazdrosc i medycyna", zerknelam do FW zeby poczytac cos wiecej na temat tego filmu i gdyby nie to, nigdy nie wiedzialabym, ze Rinn udzielala sie jako aktorka, choc wlasciwie epizodyczna rolke, jakie pewnie najczesciej grywala, trudno nazwac aktorstwem, a juz tym bardziej oceniac, dawac 10 za to, ze ktos odszedl, to tez nie na miejscu. Nikt nie jest wieczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones