Daria Trafankowska

7,6
1 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daria Trafankowska

Chwalicie ją tylko dlatego ze zmarła. gdyby żyła założe sie że na tym forum nie byłoby żadnego wpisu. poza tym była żałosną aktorką i taka jest prawda.

Leon_B_Fink

Trudno powiedzieć co by było gdyby... Ale dla jej pmaięci (jako osoby zmarłej) mógłbyś darować sobie takie zgryźliwe komentarze.

Leon_B_Fink

Fakty sa faktami. Tu dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś żyje czy nie. Oceniłem ją tylko i wyłącznie pod względem aktorstwa

Leon_B_Fink

Ok ale takim razie nie zarzucaj innym, że ją chwalą dlatego że zmarła.

użytkownik usunięty
Leon_B_Fink

Do Leona: Które role Trafankowskiej oceniasz jako szczególnie żałosne?

użytkownik usunięty

Może pokusiłbyś się o odpowiedź na moje pytanie, Leonie?

użytkownik usunięty

Minęły już prawie dwa miesiące bez jakiegokolwiek odzewu z Twojej strony. Są dwie możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy:

1. Nie zauważyłeś mojego pytania.
2. Pisząc w ten sposób o Trafankowskiej chciałeś po prostu zwrócić na siebie uwagę i robić za znawcę, którym z pewnością nie jesteś, bo zwyczajnie piszesz głupoty i nie masz bladego pojęcia na czym polego dobre aktorstwo.

Sam sobie odpowiedz, którą z tych dwóch możliwości uważam za bardziej prawdopodobną.

Leon_B_Fink

pewnie obejrzał tylko "na dobre i na złe", a ponieważ nie lubi seriali, więc wrzuca wszystkich aktorów do jednego wora:)

pzd

Leon_B_Fink

Zgodzę się z Tobą z tym rozsławianiem zmarłych osób ale niestety tak jest czy tego chcemy czy nie ale za opinię że była złą aktorką Cię potępiam, była bardzo dobrą aktorką tylko niestety jak zwykle wszyscy obudzili się jak już jej zabrakło i zaczęli żałować, tak było z wieloma zmarłymi aktorkami czy aktorami.

HiFtc

Czasami jak ktoś jest obecny to po prostu jest, możemy go ocenić ale zazwyczaj robimy to słowem mówionym między znajomymi, czasem na forum Kiedy ta osoba umiera, częściej komentujemy jej dorobek słowem pisanym (np. na forum) może dlatego że lepiej nam jest zebrać myśli i mieć nadzieję że podzielimy się tą myślą z kimś kto tak samo uważa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Leon_B_Fink

Oj, skompromitowales sie ta wypowiedzia dziecinko, skompromitowales...Trafankowska byla bardzo zdolna akktorka, do filmu szczescia nie miala (a moze to film nie mial do niej?) ale w teatrze, takze teatrze tv, grala swietnie (ze wspomne jej kreacje w "Iwonie księżniczce Burgunda")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones