Dariusz Gnatowski

8,0
4 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Gnatowski

Niech Ci tam będzie lepiej, a kicha kręcona dobrze smakuje. Szkoda, w mordę jeża. Naprawde szkoda :(

RossyDP

Wielki żal dobrego człowieka R.I.P.

RossyDP

Wypierdzielił do siebie na górę na zawsze.
Smutno patrzeć jak po kolei odchodzą zgrane postacie: najpierw Babka, później Edzio listonosz, teraz Boczek, a i z Paździochem jest nieciekawie

RossyDP

Tak, niech mu ziemia lekka będzie...

RossyDP

Pan Boczek odszedł na tamten świat tak jak Babka Kiepska i Edzio listonosz więc kończy się małymi krokami era Świata Według Kiepskich z świetnymi bohaterami Halinką, Ferdkiem, Mariolką, Cycem, Paździochową i Paździochem.
Niech im ziemia lekką będzie, spoczywajcie w pokoju [*] [*] [*]

RossyDP

RIP Mr. Boczek

RossyDP

Wielka szkoda. Wspaniały aktor.

RossyDP

Nie chce mi się w to wierzyć w mordę jeża

giovanni50

Niestety, już nie przyjdzie do prywatno-publicznego klopa na nie swoim piętrze.

Szkoda tylko, że zmiana reżysera dekadę temu w zasadzie uwaliła prawdziwy ŚwK - bo póki żyła większość fundamentalnej obsady (poza K. Feldman i K. Ostrowiczem, zmarłymi wcześniej) można było jeszcze zrobić sporo dobrych odcinków w dawnym stylu, zamiast tego zamienili konkretną, zjadliwą satyrę w nudne ględzenie pełne scen-zapchajdziur.

RossyDP

W ogóle prywatnie pana Dariusza nie znałem, a uczucie takie jakby odszedł ktoś z rodziny. ŚwK oglądałem od wczesnych lat dzieciństwa a Boczek był jednym z moich ulubionych bohaterów, zawsze rozśmieszał mnie do łez swoimi tekstami. Był świetnie przez Gnatowskiego zagraną i barwną postacią. Ale cóż, więcej go nie zobaczymy na ekranie i trzeba z trudem się z tym pogodzić...
Oczywiście, zostało jeszcze kilku świetnych aktorów takich jak Grabowski, Gałła czy Kotys, jednak bez Boczka i jego "w morde jeża" to już nie Kiepscy... Cześć Jego Pamięci! [*]

Ps. Ten rok wyjątkowo fatalny, tyle świetnych aktorów odeszło

użytkownik usunięty
RossyDP

Nie oglądam Kiepskich(nie moje poczucie humoru),ale mimo wszystko wielka szkoda,że odszedł mając niespełna 60 lat. Na pewno serial bez niego nie będzie taki sam,bo grał od początku i stworzył niepowtarzalną oraz zapewne lubianą postać Arnolda Boczka. Uważam,że żaden aktor nie jest go w stanie zastąpić w tej roli.

RossyDP

Szkoda szkoda za dzieciaka lubiłem kiepskich

RossyDP

Miałem okazję zamienić z Nim kilka słów. Na prawdę pozytywny człowiek. Niech mu ziemia lekką bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones