Dariusz Toczek

6,4
2 949 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Toczek

Dariusz Toczek, urodzony w 1972, absolwent pwst w Krakowie. Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Rolą w studenckim spektaklu Samobójca Erdmanna zdobył Grand Prix Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (1998). W latach 1998-2001 związany z Teatrem Bagatela w Krakowie, występował także w spektaklach teatrów: im. Jaracza w Olsztynie, Starego w Krakowie, im. Jaracza w Łodzi oraz Studio w Warszawie, współpracując m.in. z Rudolfem Zioło, Zbigniewem Brzozą i Piotrem Łazarkiewiczem. Brał też udział w licznych spektaklach Teatru Telewizji i filmach fabularnych w reżyserii m.in. Magdaleny Łazarkiewicz, Macieja Dejczera, Jana Englerta, Jana Jakuba Kolskiego, Waldemara Krzystka, Mariusza Trelińskiego.

__9660Havok__9660

Miałam przyjemność poznać Darka Toczka osobiście. Miły, piekielnie inteligentny i niezwykle skromny facet...

madzik_sm

Z tą skromnością, to bym polemizował. Przed chwilą miałem b. krótkie i b. przypadkowe spotkanie z p. Dariuszem, z którego wyniosłem dwa spostrzeżenia. Po pierwsze primo - albo skromnością nie grzeszy, albo czuje się niedowartościowany/zakompleksiony.
Po drugie primo - w sumie okazał się sympatycznym facetem :)

madzik_sm

Poznałam go na przestrzeni dłuższego czasu i współczuję wszystkim kobietom, które dołączą w poczet uwiedzionych - wskutek jego przebiegłości i własnej naiwności oraz gratuluję tym, które w niełatwy sposób odprawiły go z kwitkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones