Dariusz Wnuk

6,3
227 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Wnuk

Jestem zburzony, że nie daliście na listę występujących osób serialu w wp.pl. Przecież on jest jednym z najważniejszych i najlepiej grających w "Samym życiu" bohaterów. Nie wiem dlaczego tak zrobiliście. Patrzyłem na listę u was kto występuje i Dariusza Wnuka nie zobaxzyłem. Proponuję o zmianie tego i naprawienie błędu!

użytkownik usunięty
W_B_

Masz rację.Tak naprawdę, czy reżyserzy nie widzą,że taki takent jak Dariusz Wnuk marnuje się w serialu.Tak zdolnego i wybitnie grającego aktora to ja już dawno nie widziałam.On potrafi zagrać samymi oczami, mimiką twarzy .Marnuje się chłopaczysko w tym serialu.Mam nadzieje ,że go w końcu dostrzegą , docenią i zagra główną rolę w jakiejś poważniejszej produkcji.

ja Pana Dariusza nie widzę w głównych rolach. Teatr bardzo mu pasuje, a poza tym to masa pierwszoplanowych, ale nie tytułowych ról. Jakoś tak wydaje mi się zbyt dobry na to, żeby być chwytem reklamowym filmu. Często go w filmie widywać, ale nie w głównej roli.

użytkownik usunięty
W_B_

wybitny aktor!!! na pewno bedzie o nim glosno..

użytkownik usunięty

DARIUSZ WNUK- AKTOR WYBITNY- KOCHANY - BARDZO BLYSKOTLIWY-INTELIGENTNY- KOCHAMY CIE DARIUSZU

świetbie gra.. ale widze go na scenie teatralnej, a nie w serialu :]

użytkownik usunięty
dzastonoga

i grywa w teatrze (Ateneum w Warszawie np.) DRODZY MODERATORZY _ Dariusz grał jeszcze W "Żurku" !, a nie wymieniliscie.

Taak! widziałam go w akcji w teatrze i był niesamowity!! Porywająca gra - co tam serial, ważne że jest znakomity na scenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones