Darlene Cates

Rita Darlene Guthrie

8,0
1 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Darlene Cates

Być może to co napiszę jest bezduszne, jednak dziwi mnie to, że osoba o masie około
200kilo żyje tak długo ;|

Baby_Black27

To normalne,że jesteś zdziwiona.Weszłam na jej profil z tego samego powodu co Ty,też jestem zaskoczona,myślałam,że choroba ją wykończyła a tu taka miła niespodzianka,cieszę się że ta pani żyje :)

Angel24

Ja również jestem tu z tego samego powodu. Nie chcę nikogo oceniać, otyłość to jednak choroba, czasami człowiek przegapi pewien moment a na wadze zaskoczenie... Ale jedno mnie zastanawia, dlaczego jej mąż, dzieci, rodzina nie pomogli jej schudnąć? Dlaczego nikt nie zatroszczył się o jej zdrowie? Przecież jak się kogoś kocha, to stara się tej osobie pomóc, aby żyła w zdrowiu jak najdłużej. Teraz kobieta ma prawie 70 lat więc o sporcie w tym wieku (nawet o dłuższym spacerze) pewnie nie ma już mowy, metabolizm zwolnił więc i z dietą gorzej. Nie wiem jak po pierwsze można się nie opamiętać a po drugie jak rodzina może nie reagować. Dziwne, naprawdę dziwne.

AlexabezKeksa

Czasem człowiek przegapi pewien moment? Czyli jakieś dwa miesiące? Bo prędzej ciężko jest przytyć.

Baby_Black27

Ja właśnie jestem tu z tego samego powodu. Macie rację, niezbyt to miłe, ale ciekawość była silniejsza i proszę, pani żyje. No i dobrze :)

wrobelek5

ja tak samo, szkoda, żejej kariera tak szybko się zakończyła

oskaruniu

Jakbym słyszała samą siebie...

Baby_Black27

być może schudła

CelineMarie

nie schudła http://landing.newsinc.com/shared/video.html?freewheel=69016&sitesection=dallasn ews&VID=23751004

endriu3

właśnie qrde przypatrz się jej twarzy-nie jest już taka nabrzmiała,, wygląda jak by schudła, choc przy takiej masie jak zrzucisz z 70kilo ledwo widać zapewne ;/

endriu3

yyy jednak schudła ;| wyguglowałam ja tera http://film.wp.pl/idGallery,10289,idPhoto,321534,title,Darlene-Cates-Schudla-113 -kg-i-chce-wrocic-na-ekrany,galeria.html?ticaid=110740

choć do 2009 roq ważyła jeszcze z pewnością grubo pod 2tke

Baby_Black27

Wlasnie ogladam ten film na TV4 i chcialem sprawdzic to samo;)

Baby_Black27

O matko, ja też :/

Baby_Black27

heh też właśnie chciałem sprawdzić datę śmierci

tonkpils888

NIe uwieżycie ale dokladnie tez po tu jestem. Ale życze 100 lat w takim razie

frajer_pl1

Podbijam :) To samo :p

frajer_pl1

JA również :) Życzę jej i nam wszystkim również 100 lat!

frajer_pl1

100 lat i 100 kilo.

Baby_Black27

Przyznaję, że jestem tu z tego samego powodu - mnie też zaskoczył fakt, że ta Pani żyje. Oczywiście pozytywnie ;)

Baby_Black27

no to ja się też przyznaję :) pozdrawiam!

Baby_Black27

Wstyd się przyznać, ale zrobiłam dzisiaj to samo: chciałam zobaczyć, czy jest jeszcze na tym padole...

Vena_Poetica

http://film.wp.pl/idGallery,10289,idPhoto,321534,title,Darlene-Cates-Schudla-113 -kg-i-chce-wrocic-na-ekrany,galeria.html?ticaid=1111ee

Baby_Black27

Widzę tylko ja zajrzałem tutaj, żeby zobaczyć w jakich jeszcze filmach grała. Nawet by mi do głowy nie przyszło, że mogłaby już nie żyć.

lostek815

Nie tylko. Ja tez.. I jestem zdziwiona, ze za wiele nie odkrylam jesli chodzi o jej kariere filmowa :(

lostek815

Ja tak samo. I zawiodłam się, że taka krótka jej kariera filmowa.

lostek815

Ja też, niestety dowiedziałem się o śmierci kilka lat temu. Już naprawdę ludzie są okropni, że tak myślą jak ci wyżej.

Baby_Black27

No ja również wszedłem w jej profil z tego samego powodu co większość tu osób.

Rafal_

Ja również... :I

cynamon91

Właśnie sprawdzałam to samo ...

vesper_7

Hmm, coś w tym musi być. Byłem prawie na 100% pewien, że nie żyje :/

rebelmale_2

Ja tak samo :( Szkoda że nie udało jej się zarobić siana i zrobić jakiejś operacji czy coś... No chyba że poprostu nie mogła i tak się jej zycie potoczyło. Edit. Właśnie czytałem że przeszła zabiegi chirurgiczne i straciła dużo kilogramów.

rebelmale_2

U_mnie_nie_bylo_dylematu_czy_zyje_czy_nie_dylematem_byla_raczej_dokladna_data_je j_smierci.

Baby_Black27

właśnie weszłam na profil sprawdzić datę śmierci i mocno się zdziwiłam, że kobieta jeszcze żyje. ale jeszcze bardziej jestem w szoku dlatego, że tyle osób tu jest z tego samego powodu!!!

gonzo_x

I ja to zrobiłem...

użytkownik usunięty
gonzo_x

ja też :D

gonzo_x

I ja też!

Baby_Black27

to samo :)

użytkownik usunięty
Baby_Black27

:) to samo:)

Tak samo

Baby_Black27

to samo ... :P

Baby_Black27

A ja byłam oryginalna i chciałam sprawdzić czy jest profesjonalną aktorką czy tylko wynajęto ją ze względu na wygląd... :>

Baby_Black27

ja tu przyszłam z tego powodu co wiekszość

użytkownik usunięty
Baby_Black27

To samo. Wniosek? Nasza ludzka natura jest zła a ciekawość nieskończona:)

użytkownik usunięty

Już uśmierciliśmy w myślach tą biedną kobicinę he he.

czyżby znowu leciał Gilbert w tv? bo temat odżył ;)

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Raczej efekt wspomnień.

Wasza, ja ani o tym nie pomyślałem.

Baby_Black27

Czyli nie jestem nienormalny :D

Baby_Black27

Ja weszłam własnie z takim samym założeniem;) Chciałam sprawdzić ile miała lat jak zmarła, a tu pozytywna niespodzianka;)

Baby_Black27

a był tu ktoś w ogóle z innego powodu?

u mnie to było 50/50. drugim było to, że chciałem sprawdzić, czy może jednak w "realu" nie jest taka gruba. A jeśli jest... to dalszą część moich dywagacji, jak i powodu wizyty tutaj, chyba wszyscy dobrze znają... Swoją drogą... mąż w wieku 15 lat.... Dziwna to postać zaiste.... no ale Teksas. Everything's biger in Texas, jak to mawiają :D

Baby_Black27

Zrobiłem to samo co Ty. Ale generalnie prawda jest taka, że osoba otyła może być zdrowsza od szczupłej. Widać ona ma taki gen, że aż taka wielka nadwaga nie prowadzi jej do chorób śmiertelnych. To tak jak z alkoholikami. Niektórzy chleją cale życie i nawet jeśli są z tego powodu chorzy to potrafią dociągnąć 60-70 lat. Są na tyle silni, że nawet duże ilości tej trucizny ich nie mogą powalić szybciej. A jedni piją mniej, nadwagi maja kilka kg i od razu jakieś choroby, a to serce nie wytrzyma a to co innego. Ona widać ma predyspozycje do udźwignięcia takiego ciężaru w przenośni i dosłownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones