Daron Malakian

Daron Vartan Malakian

9,7
7 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Daron Malakian

Nienawidze go,sukinsyn zachlanny...
Przez niego jeszcze dlugo nie zobaczymy SOaD razem na scenie.

grooshya

Fakt Daron dał plame :( ale pomyślmy logicznie może to czas żeby zatęsknili troszke za sobą :P ale biąrądz pod uwagę charakter darona to może być problem.

serj_24

Nie ma sie co ekscytowac, System nadal istnieje. Serj gdzies mowil w wywiadzie, ze soad nigdy sie nie rozpadl, ze sa w kontakcie i ze nie mozna ot tak sobie zerwac tak dlugiej wspolpracy i przyjazni ;)

http://ca.youtube.com/watch?v=7ACIj7z_dNY&feature=related :)
Poki co nie pozostaje nic innego jak tylko czekac, oby krotko.
_____________________________________________________________
Dear Santa,
I WANT SOAD BACK GOD DAM IT!!! xD

Astartte

tak czy inaczej - Daron sukinsyn sukinsynem zostanie:P

grooshya

WTF przecież nie przez Darona rozpadł się SOAD!!! Daron jaki jest taki jest ma swój styl życia nie nam go oceniać

kwiat

No tak,nie nam oceniać jego"styl życia"ale jesteśmy fanami zespołu i możemy mówić jak ta sprawa nam wygląda.Poza tym , Serj sam powiedział w którymś z wywiadów(w Teraz Rock'u chyba) że Daron wszedł do sali ,walnął kartki z tekstami na stół i zaznaczył że teraz on bedzie na pierwszym planie....wiadomo o co też chodziło- $ .Dużo $.

grooshya

Może mi ktoś wyjaśnić co on zrobił??? Bo nie bardzo się orientuje...

Szlifara

Ja moge-zawołał większą część dochodów dla siebie,z racji tego,że większość materiału sam napisał,na jakimś występie do mikrofonu,że ma dość Serja...
no i nie oszukujmy sie,"mezmerize" i "hypnotize" nie sa rewelacyjne....Daron częściej wyrywał Serj'owi mikrofon;/

grooshya

To wszystko przez te narkotyki. Gdyby ich nie brał, nie byłby takie głupi. Nie podoba mi się to, ze wszyscy (chociaż, niektórzy fani poodwracali się od System of a down) czekają na nowa płytę. I tak się nie doczekają.

joshua_6

Ja jestem dobrej myśli,bo zawsze ostatnia gaśnie nadzieja :P
A jak nie bedzie to mamy zawsze stare płyty(steal this album albo toxicity).
I tak bedzie dobrze;)

grooshya

A jednak;) Od 2011 roku wznawiają działalność !!!

grooshya

http://www.youtube.com/watch?v=Dqb2KY6F4iw&feature=related
Grają dalej, więc nie bulwersuj się !

grooshya

ale nie zapominajcie,słoneczka że bez Darona System Of A Down to już nie System Of A Down,jeśli go nienawidzicie i uważacie że System byłby lepszy bez niego to nie możecie nazywac się fanami systemu tylko serj'a,shavo i john'a .

CassieFee

Każdy z członków jest niepowtarzalny, unikatowy dlatego również SOAD jest zespołem niepowtarzalnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones