Darren Aronofsky

8,1
6 211 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Jeżeli tak to to jest samobójstwo dla WB...

pedro98

chyba wskrzeszenie Łazarza.

pedro98

To może być jedyna szansa aby naprawić wielki błąd Nolana w postaci TDKR...

SilverX

Ja się martwie czy da się naprawić nowy reboot...

użytkownik usunięty
SilverX

Nic nie trzeba naprawiać, Nolan zakończył trylogię w wielkim stylu i wątpliwe żeby ktokolwiek mógł zrobić lepszy film z Batmanem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

pedro98

Zanim napiszesz kolejny bzdurny temat to zapoznaj się z postacią reżysera. Jego film "Pi" jest jednym z lepszych filmów jakie oglądałem w ostatnich latach.

KLAssurbanipal

Jak dla ciebie to jest bzdurny temat to mi ciebie szkoda dzieciaczku ;D

pedro98

Patrząc na nick sądzę że mógłbym być Twoim ojcem.

KLAssurbanipal

98 to nie data urodzenia, lecz rok który wiele dla mnie znaczy ciemniaku...
Jak nie wiesz o co chodzi to nie pisz głupot

pedro98

''Jak nie wiesz o co chodzi to nie pisz głupot''

Nie pisz głupot Ty nazywając mnie dzieckiem. Nie potrafisz dyskutować na forum bez zaczepek, to masz duży problem w życiu.

''ciemniaku...''

Pokazałeś jakim jesteś prostakiem i nie kontynuuję dyskusji. Nie zniżam się do tak niskiego poziomu.

KLAssurbanipal

Nie karm trolla :)

alonsoharris

masz rację, takich powinni najpierw uczyć zachowania w internecie na specjalnych kursach a potem puszczać miedzy ludzi. ;)

pedro98

Akurat bardzo trafny byłby to wybór, ale nie został wybrany na reżysera, a ktoś dodał to pewnie z plotki która się gdzieś pojawiła. Aronofsky ubiegał się o reżyserię już przy poprzednim reboocie, ale jego wizja była zbyt brutalna (chciał filmu w R ponoć).

neo_angin

Dzięki za poparcie. A to ty narazie klassurbanipal mnie obrażasz a nie ja ciebie. " Zanim napiszesz kolejny bzdurny temat ". Kto tu jest trollem? Ja lubie batmana a moje pytanie to było czy Arnofsky rzeczywiście będzie to kręcił...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

Pierwotnie to miało wyglądać tak: http://www.batcave.com.pl/old/index2.php?id=zawieszone_yearonearonofsky
Jeśli teraz realizacja miałaby dojść do skutku to myślę, że wiele by się pozmieniało.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

Trylogia jest zamkniętą całością. Wątki zostały pozamykane/ Nie wiem po co to kontynuować. Wyszedł by tasiemiec w stylu mody na sukces czy filmów Marvela.

neo_angin

Podobno Nolan dał WB próbkę tego samego co Aronofsky tylko ugrzecznioną

pedro98

"Myślę, że dla reżysera wychowanego na filmie (rejestrowanego na taśmie filmowej), video jest swego rodzaju "techniką dla idiotów". Nie stawia żadnych absolutnie trudności. Oświetlenie jest zawsze wystarczające, ruch nienaturalnie lekkiej kamery zbyt łatwy, a taśma, którą można zmazać w każdej chwili, jest nieograniczona. Wszystko to powoduje, że w czasie pracy nie ma napięcia, nie ma atmosfery ostateczności i ryzyka. A to właśnie charakteryzuje pracę nad dobrym filmem i to musi towarzyszyć również zdjęciom próbnym.
-
Andrzej Wajda, "Powtórka z całości"
https://www.youtube.com/watch?v=xxYGv4dTny8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones