Darren Criss

Darren Everett Criss

8,5
4 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Darren Criss

Zastanawiam się czy on jest gejem czy nie. W Glee gra i dlatego się pytam.

Fullness

z tego co wiem to Darren jest hetero (:

karolusia94

na 100% jest hetero :]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
karolusia94

Tak i szczerze mówiąc mógłby mieć każdą. Poza tym, że jest trochę niski to facet ideał.

benzacne

kiedyś ma/miał dziewczynę, jednak tak dobrze ukrywa swoje miłosne życie, że nikt nie wie, czy z nią jest czy nie (:

karolusia94

prawda, dobrze się ukrywa ;)

karolusia94

Żartuje się, że jakby on i Colfer w prawdziwym życiu byli parą to Chris Colfer mógłby się nazywać Chris Criss. A co do bardziej realnego rozwiązania to myślę, że w prawdziwym życiu świetnie by pasował do Nayi.

mirra1313

a ich "związek" w fandomie glee nazywa się CrissColfer:) tak swoją drogą to jest trochę creepy łączenie ich razem, bo w serialu są parą , no i Darren jest hetero

A co do bardziej realnego rozwiązania to myślę, że w prawdziwym życiu świetnie by pasował do Nayi.

a moim zdaniem do Lei, tak cudnie razem wyglądają, albo do Dianny, wtedy śmiało można by obwołać ich najpiękniejszą parą na świecie, haha

gwiazdka123_2

Darren nie na darmo ma przydomek the gayest straight man alive :D

gwiazdka123_2

Tak, Rivercriss (ich duety... !) albo Crisschele byłoby świetne. Jak ja ich uwielbiam.

Fullness

Nie. Darren ma dziewczynę.

Gleek99

a wiesz jak nazywa się jego dziewczyna ?

Gleek98

Mia Swier.

Gleek99

jeśli ktoś jest zainteresowany to tak wygląda wybranka Darrena:
http://static.tumblr.com/pq1vn9c/oMvm1vb14/tumblr_m1tknengq01rpprwko1_1280.jpg

Gleek99

"obczaiłabym" ją na google grafika ale pęknę z zazdrości xD

Fullness

Nie jest

Fullness

Na pewno hetero, ale trzeba mu przyznać, że gra geja w sposób niepretensjonalny, stonowany... idealny.

MF13

Moja mama była przekonana, że jest gejem :D Chyba wciąż jest, choć jej powtarzam, że to nieprawda.

Gleek99

Nawet gdyby, to i tak liczy się osobowość i to odczucie jakie mamy z oglądania go :)

Gleek99

A mi sie wydaje, ze trzeba byc 100% facetem, zeby tak dobrze zagrac geja:):)

Vroni

dokładnie!

Fullness

niee. nie jest gejem. ma dziewczyne :c

Fullness

A może jest bi, kto wie :P

blazzejm

W wywiadzie powiedział że jest całkowicie hetero ale anie jemu anie jego dziewczynie nie przeszkadza że gra geja

cztery4

ależ jestem rozczarowana! kocham jego i Chrisa w Glee, także myślałam, że jest może chociaż bi..

Fullness

Niby jest zdeklarowanym heteroseksualistą, ale raz powiedział także, że nie wierzy w metki ("I'm not into labels"), że ciężko być bardziej "gejowskim" od niego ("I dare you to be gayer [...] than me") i raz także w kontekście jego związku z Chrisem Colferem powiedział "nigdy nie mów nigdy". Tak więc oficjalnie jest z Mią Swier, ale ja, jako zatwardziała fanka CrissColfer, wierzę, że ukrywa przed światem swój związek z Chrisem, a Mia jest tylko przykrywką (podobnie jak Will Sherrod). Można w internecie znaleźć wiele dowodów, zdjęć i wypowiedzi, które dodają wiarygodności temu przekonaniu. Ale każdy powinien wyrobić sobie na ten temat własną opinię ;)

natala13gatito

Nah, to tylko naciągana "teoria spiskowa". Gdyby byli razem, po co mieliby się ukrywać? Byliby tak uwielbianą i kochaną w świecie parą jak chociażby Neil Patrick Harris i David Burtka, gdyby się ujawnili jak para ;)

Fullness

A jak ktoś gra nazistę, to jest nazistą?
Nie. Darren jest hetero.

Fullness

On jest bi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones