Darren Criss

Darren Everett Criss

8,5
4 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Darren Criss

Wtedy chociaż byłaby szansa że zszedłby się z Chrisem albo coś...A teraz umawia się z tym
paszczurem Mią Swier...

mellisa

1) Nie wiadomo czy na prawdę jest z Mią
2) Może nie jest takim płytkim dupkiem i nie uważa jej za "paszczura"
3) Rzeczywiście byłoby fajnie gdyby był z Chrisem,ale warto odróżniać rolę od aktora,równie dobrze mógłby być z Leą Michele,bo raz się całowali w Glee.

mellisa

świat już upadł na głowę...

użytkownik usunięty
mellisa

łolaboga....

mellisa

Niech umawia się z kimkolwiek chce i tak naprawdę to może być nawet bardzo wybredny, bo może mieć każdą. A po drugie ludzie skończcie z tą obsesją i etykietkami jest gejem/nie jest gejem. Co za różnica, a nawet jakby był, czy to powód żeby traktować go inaczej?

mellisa

Chris teraz ma chyba jakiegoś chłopaka, ale nie jestem co do tego pewna :) Ale nie wiem dlaczego nazwałaś Mię paszczurem.. owszem, sama zazdroszczę tej dziewczynie, bo Darren się wydaje byś niesamowitym chłopakiem, ale ta dziewczyna jest piękna i zgrabna :p

Joanam1901

Ma , są parą co najmniej od halloween 2012 i teraz się wszędzie razem pokazują, ale szczerze wolę Mię niż właśnie tego Willa od Chrisa . To glee w ogóle nie ma gustu, jedynie Lea i Cory myślą jak ludzie i są razem w ładnym i miłym dla oka związku . Chociaż przyznam, że Mia ostatnio wyładniała <3

luna15

Haha, przyznam, że część "To glee w ogóle nie ma gustu" mnie rozwaliła! :D Powiem Ci, że nie mam jakichś uprzedzeń do Willa, nie wiem kim on jest, tak szczerze mówiąc, ale póki są razem szczęśliwi to ja tylko mogę życzyć powodzenia :) Z kolei Mia... jak mówiłam, zazdrość bierze, bo to w sumie zwykła dziewczyna, żadna wielka sława, więc się łatwiej "podstawić" w jej miejsce, a że nie sprawia niesamowitego wrażenia na pierwszy rzut oka to się jej zazdrości i złorzeczy :D W sumie żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie, że są razem, ale pokazują się razem często więc chyba nie ma wątpliwości. Aż jestem ciekawa co z tego wyniknie :)
Boże, mówię jak jakiś no-life :D

Joanam1901

to znaczy Mia ma jakichś tam fanów , bo ona daje koncerty itp, przynajmniej z tego ci widziałam, a jest z Darrenem od dawna, chyba byli już razem jak powstawał AVPM, więc nim Darren stał się sławny, to w sumie fajnie z jego strony, że nie olał jej zaraz po tym jak zaczęło się wokół niego kręcić mnóstwo lasek, a co do tego czy są razem czy nie, byli razem na weselu brata Darrena, jasne mógł iść z przyjaciółką , ale czy to nie zbyt częste pokazywanie się razem jak na parę przyjaciół ? a William z Christopherem się całowali publicznie dwa razy i ani razu mi się nie podobało, wyglądało jakby się z mamą całowali a nie z chłopakiem ...

luna15

Otóż to, Darren ma ma mnóstwo fanek, a jego dziewczyna nie, dlatego miło, że jej nie olewa, ale też nie próbuje nachalnie wciągnąć w "wielki świat" przez masę postów i tym podobne. Tak, to zdecydowanie zbyt częste pokazywanie się jak na przyjaciół, myślę, że są parą. Życzę szczęścia w takim razie! A Chrisa z Willem nie widziałam całujących się, znalazłaś to gdzieś na yt? :)

Joanam1901

na tumblra dodawali filmiki, znaczy jeden filmik jest z jakiejś gali, widać jak Christopher całuje Willa a drugi z coachelli , tam widać podczas koncertu jak się przytulają, a potem Will całuje Chrisa w policzek, nie jest to coś do jarania moim zdaniem , a jak chcesz znaleźć to wpisz Chill w tumblra może ci to wyjdzie ;p

luna15

http://www.youtube.com/watch?v=PGKQRJAMDfI#at=33 Darren w tym wywiadzie mówi, że był już z Mią przed Glee. :)

camorio

wiem, jest tutaj taki słodki <3

luna15

zawsze jest słodki. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones