Dave FrancoI

David John Franco

8,0
23 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Franco

No jak dwie krople wody, masakra xD

Pawel_eS

Dokladnie, jak ogladalem 21 jump street i go zobaczylem to pierwsza mysl: "o kur... Kamil Bednarek " :P

Pawel_eS

kurczę nie wiem gdzie Wy w nim widzicie Bednarka, ale mi on przypomina Kevina Zegers'a, normalnie cały on

ada123

mi też przypomina Kevina Zegersa! :D cóż..mojej siostrze on na przykład przypomina Christiano Ronaldo więc jak widać każdy ma swoje skojarzenia :D

martitta483

A mi przypomina Jamesa Franco

martitta483

najwidoczniej ;P

martitta483

Dla mnie to on strasznie przypomina CR7

Pawel_eS

Popieram ;D

Pawel_eS

Dokładnie! Cały film 21 Jump Street myslalem nad tym, gdzie wcześniej widzialem te twarz. Wszedłem na filmweb zeby zobaczyc gdzie wczesniej grał, ale żadnego tytułu nie ogladałem. Thx za Kamila Bednarka w temacie, teraz już wiem, masakra XD

Pawel_eS

Identyczny! Zwłaszcza w trailerze "Iluzji" ! Nie mogłam uwierzyć, gdy go zobaczyłam :D

Pawel_eS

Podobny, ale przystojniejszy. :D

Pawel_eS

Wczoraj obejrzałem Iluzje i pierwsza myśl jak go zobaczyłem - Bednarek :)

Pawel_eS

No...chyba w dupie -.-

Pawel_eS

No nie wiem. Według mnie to on jest podobny do swojego brata, a bednarek to już w ogóle inaczej wygląda. Nie wiem skąd takie głupie skojarzenia :D

Pawel_eS

haha... no dokładnie, podczas oglądania iluzji mówię "wtf? Bednarek ?!" CR7 też mi przez myśl przeszedł a na te strone wszedłem tylko po to żeby sprawdzić czy komuś się również skojarzył on tak... Patrze pierwszy post "ten" także coś w tym jest :D ^^

tadziu91

pewnie bednarek gral ale to ukrywa

KhyraVolain

Nie dziwie się :D
film dosyć marny

Pawel_eS

Ludzie, jak dwie krople wody?!? Jakieś minimalne podobieństwo pewnie jest, ale identyczni to oni nie są z calą pewnością. Porównajcie sobie ich zdjęcia! Uznając, że oni są jak dwie krople wody, można równie dobrze powiedzieć, że wszyscy jesteśmy identyczni.

Pawel_eS

Również jestem tego samego zdania, ten chłop jest seryjnie podobny do Bednarka, ale ja Bednarka NIE TRAWIE - ćpunek i tyle.:)

Pawel_eS

Jak też jak oglądałem Iluzję to też mi to od razu przyszło na myśl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones