Dave FrancoI

David John Franco

8,0
23 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Franco
air87

yyyy...coś jeszcze od rzeczy powiesz? bo wydaje mi się ,że się nudzisz w domu siedząc na dupie -.-

PatrzAleNieZjadaj_

*swojej tłustej dupie :)

PatrzAleNieZjadaj_

ojej. Dobrze że dodałeś "tłustej dupie" bo inaczej byś mi nie dopiekł. A tak , jednak Ci sie udało. Teraz czeka mnie tydzień siedzenia w kącie w pozycji embrionalnej i kiwania się odruchem sierocym ,,,załatwiłeś mnie. :/

air87

*dodałaś, * dopiekła, *załatwiłaś -.-
Acha....widzę ,że nic do ciebie nie dociera...

air87

Niech on się cieszy, że nie wygląda jak ty.... co za kretyn/kretynka. ty pewnie lepiej nie wyglądasz :)

hahaha_123409

Może najkrócej jak się da : wyglądam lepiej.
Dziękuję

air87

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...haaaaaaa,acha ale ty śmieszny -.-

air87

Serio ? Jakoś w to nie wierzę, udowodnij :)

hahaha_123409

na szczęście, internetowym śmieciom nic udowadniać nie muszę.

air87

Mówisz o sobie?Wiem.

air87

Śmieciom ? Aha, fajnie ze sie juz przedstawiłeś ;)

air87

No to widzisz, nie wyglądasz lepiej, chyba wstydzisz się pokazać bo pewnie taki brzydki jestes :CC

air87

daj spokój nie pisz z tymi dziewczynkami ; D ? kur.a jak można być tak tępym ? zakochały się w tym marnym aktorze i nic nie dadzą powiedzieć





nooooooo Kaczy :D ahhah

paulina1g555

Tym bardziej, że nie powiedziałem nic złośliwego, Po prostu zwykła obserwacja.Kaczy? No kaczy, więc o co chodzi?
Widziałem go w Iluzji czyli pierwszym filmie poza Scrubs, w którym danemi było go oglądać i sprawił się całkiem nieźle, a nawet lepiej niż nieźle.
Zapowiada się na solidnego aktora i to jest moja opinia o nim. A przynajmniej jak na razie
Ale racja, nie ma się co z dziećmi wdawać w polemikę na poziomie gimnazjalnego rynsztoku.
Pozdrawiam

paulina1g555

zakochały? czy cię really popi*rdoliło?

PatrzAleNieZjadaj_

really ? hahahahahahahah ! o jejku chwalisz się angielskim czy jak ?

paulina1g555

jasne ,bo ja nie mam co robić ......................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones