Dave FrancoI

David John Franco

8,0
23 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Franco

Oscar

użytkownik usunięty

On dostanie w przyszłości przynajmniej jedną nominację do Oscara, zobaczycie, a może i nawet go wygra. Jeżeli kolejny film laureata tej nagrody, Barry'ego Jenkinsa, okaże się sukcesem, to może to będzie ta pierwsza nominacja, za "If Beale Street Could Talk". Jeszcze jest "Zeroville" w reżyserii Jamesa Franco, nie wiadomo czy udane, ale gra w nim legendę kina, Montgomery'ego Clifta.
Po jego rewelacyjnym występie w "The Disaster Artist" życzę mu jak najlepszych wyborów aktorskich!

użytkownik usunięty

To ci ciekawostka, Dave gra Clifta a James grał niegdyś Jamesa Deana :D. I fakt w ,, The Distaster artist'' zagrał świetnie, chociaż przy Jamesie blednie.

użytkownik usunięty

Ja ten temat trochę za wcześnie napisałem, tak trochę wiesz... pod wpływem małych emocji, bo zagrał u Barry'ego Jenkinsa, który wygrał za scenariusz do "Moonlight" i pewnie będzie też nominowany za "If Beale Street Could Talk", ale przez ten skandal z Jamesem jakoś czarno widzę teraz to, by zwrócili większą uwagę na Dave'a.

użytkownik usunięty

Brrr, nici z nominacji za "If Beale Street Could Talk", ale cóż... przyszłość (daleka czy nie) pokaże czy miałem rację z tą nominacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones